Pampers Chusteczki nawilżane pielęgnacyjne Sensitive zestaw 15 x 80 szt.

Pamper Chusteczki nawilżane pielęgnacyjne Sensitive zestaw 15 x 80 szt. Wrażliwa skóra Twojego dziecka jest bardzo delikatna i zasługuje na łagodne oczyszczanie, począwszy od zmiany pieluszki. Chusteczki Pampers Sensitive to jeszcze delikatniejsze i skuteczniejsze oczyszczanie (w porównaniu z...
142,35 * 164,85 zł
10.99*9.49 zł/ za szt. w zest.
Cena za szt. : 0.12zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 149,85 zł

Opis

Pamper Chusteczki nawilżane pielęgnacyjne Sensitive zestaw 15 x 80 szt.

Wrażliwa skóra Twojego dziecka jest bardzo delikatna i zasługuje na łagodne oczyszczanie, począwszy od zmiany pieluszki.

Chusteczki Pampers Sensitive to jeszcze delikatniejsze i skuteczniejsze oczyszczanie (w porównaniu z poprzednim produktem), pielęgnując wrażliwą skórę Twojego dziecka w możliwie najłagodniejszy sposób dzięki bardziej miękkiej i grubszej tkaninie.

Enzymy znajdujące się w moczu i kale zmieniają pH skóry, zwiększając ryzyko wystąpienia podrażnień i wysypki. Wszystkie chusteczki Pampers zawierają unikalną formułę, która chroni naturalne pH skóry lepiej niż bawełna i woda, oczyszczając nawet najbardziej wrażliwą skórę i chroniąc ją przed podrażnieniami.

Chusteczki Pampers Sensitive zostały przetestowane dermatologicznie i zatwierdzone przez dermatologów z organizacji Skin Health Alliance. Ponieważ chusteczki Pampers Sensitive zostały zaprojektowane z myślą o najdelikatniejszej skórze dziecka, nie zawierają alkoholu, substancji zapachowych, barwników.

Szczegóły - Pampers Chusteczki nawilżane pielęgnacyjne Sensitive zestaw 15 x 80 szt.

Produkty w zestawie (15)

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowuj poza zasięgiem dzieci.

Dane producenta/dystrybutora

Procter&Gamble Zabraniecka 20, 03-872 Warszawa PL

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
To się opłaca! Zestawy dla mamy i dziecka >>