Pampers Pieluchomajtki Extra Large PANTS 6 (15+ kg) JUMBO PACK 44 szt.

Gdy dziecko staje się aktywne i próbuje raczkować podczas zmieniania pieluszki, może być trudno ją założyć. Pieluchomajtki Pampers Pants poradzą sobie z tym bez problemu! Pieluchomajtki Pampers Pants łatwo jest założyć i ściągnąć, odrywając boczne szwy. Są elastyczne i dostosowują się do ruchów...

45.99 zł

-19%

56.99 zł

Cena za szt. : 1.05zł

Dodaj do schowka

Opis

Wraz ze wzrostem dziecka wzrastają również jego potrzeby. Aby w pełni zaspokoić wymagania szybko rozwijającego się organizmu, firma Pampers stworzyła pieluchomajtki dla starszych urwisów o nieograniczonych zasobach energii.

Zwykłe pieluchy sprawdzają się świetnie w przypadku maluchów. Jednak gdy dziecko rozwija się i zaczyna raczkować, tradycyjne przebieranie staje się bardzo niewygodne zarówno dla malucha, jak i dla rodzica. Właśnie dlatego stworzone zostały Pampers Pieluchomajtki Extra Large PANTS 6 (15+ kg) 44 szt. Są one wyjątkowo łatwe do założenia - wystarczy jeden płynny ruch! Również zdejmowanie nie stanowi problemu, gdyż pieluchomajtki wyposażone są w łatwe do rozerwania szwy boczne.

Pieluchomajtki Pampers świetnie sprawdzą się dla:
- dzieci, które zaczynają raczkować i chodzić,
- dzieci, które uczą się korzystać z nocnika,
- jako nocne zabezpieczenie dla starszych dzieci,
- w podróży dla starszych dzieci.

Pieluchomajtki Pampers przeznaczone są dla dzieci o wadze powyżej 15 kg. Zapewniają długotrwałą ochronę i komfort. Wyposażone w 3 kanaliki chłonne, gwarantują równomierne rozprowadzanie wilgoci i chronią wrażliwą skórę dziecka. Pieluchomajtki są elastyczne. Idealnie dostosowują się do kształtu ciała dziecka, nawet gdy jest ono w ciągłym ruchu. Umożliwiają bardzo szybkie założenie i równie sprawne zdjęcie przez rozerwanie bocznych szwów.

Firma Pampers opiera się na długoletnim doświadczeniu i stosuje jedynie sprawdzone rozwiązania. Z tego względu wnętrze pieluchy wyposażone jest w chłonne mikroperełki, które wchłaniają wilgoć. Pieluchomajtki zapewniają suchość nawet do 12 godzin.

Jedno opakowanie produktu zawiera 44 sztuki pieluchomajtek.

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w temperaturze otoczenia.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Aby zapobiec ryzyku uduszenia, opakowania należy przechowywać poza zasięgiem dzieci.

Dane producenta/dystrybutora

Procter AND Gamble DS Polska Sp. z o.o., ul. Zabraniecka 20, 03-872 Warszawa, tel. 0801 25 88 25

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Pampers Pieluchomajtki Extra Large PANTS 6 (15+ kg) JUMBO PACK 44 szt.

  • Producent: Pampers
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4015400674023
  • EAN: 4015400674023
  • Wymiary: 35.4 x 24 x 13 cm