Pampers Pieluchy Junior 5 Premium Care (11-16 kg) Zestaw 4 x 44 szt.

Pieluchy Junior 5 Premium Care (11-16 kg) Zestaw 4 x 44 szt. Jedwabista miękkość dla 5-gwiazdkowej ochrony skóry. Nowe Pampers Premium Care to nasze najlepsze pieluchy z 5-gwiazdkową ochroną skóry, jedwabiście miękkie wewnątrz i na zewnątrz. To pierwsze i jedyne pieluszki z chłonnymi kanalikami....

203.96

-15%

239.96 zł

59.9950.99 zł / za szt. w zest.
Cena za szt. : 1.16zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Pampers Pieluchy Junior 5 Premium Care (11-16 kg) Zestaw 4 x 44 szt. to miękkie i wygodne pieluszki jednorazowe przeznaczone dla dzieci o wadze od 11 do 16 kg. Szybkoschnąca warstwa chłonna z wyściółką Heart Quilts odprowadza wilgoć i izoluje mocz od wrażliwej skóry maleństwa. Kanaliki powietrzne zapewniają cyrkulację powietrza. Dzięki temu delikatna skóra dziecka nie jest narażona na odparzenia i pozostaje sucha nawet do 12 godzin.

O konieczności zmiany pieluszki informuje wskaźnik wilgotności, który wraz ze wzrostem zawilgocenia stopniowo zabarwia się na niebiesko. Ochronę przed przeciekaniem zapewniają podwójne osłonki wokół nogawek. Pampersy posiadają elastyczne krawędzie ze skrzydełkami, które umożliwiają wygodne dopasowanie do ciała. Pieluchy są przebadane dermatologicznie. W zestawie znajduje się 176 pieluszek w rozmiarze 5. Składa się on z 4 opakowań po 44 sztuki.

Producent marki Pampers

Producentem najpopularniejszych jednorazowych pieluszek na świecie jest firma Procter & Gamble. Marka dba o najwyższą jakość swoich produktów. Wszystkie pieluszki Pampers na całym świecie przed opuszczeniem fabryki, muszą spełnić określone przez firmę wysokie normy. Pieluchy tej marki są stale poddawane badaniom. Są produkowane przy użyciu nowoczesnej technologii w sterylnych warunkach. Firma swój sukces na rynku światowym zawdzięcza opracowaniu w swoich laboratoriach wkładu chłonnego w postaci kanalików wypełnionych absorbentem wilgoci.

Produkty w zestawie (4)


Cena rynkowa produktów w zestawie: 239,96 zł. Kupując ten zestaw oszczędzasz: 36,00 zł (15%)

Składniki - Pampers Pieluchy Junior 5 Premium Care (11-16 kg) Zestaw 4 x 44 szt.

Petrolatum, Stearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum, Aloe Barbadensis Leaf Extract.

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Aby uniknąć ryzyka uduszenia, przechowuj wszystkie elementy opakowania poza zasięgiem dzieci.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Pampers Pieluchy Junior 5 Premium Care (11-16 kg) Zestaw 4 x 44 szt.

  • Producent: Pampers
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: PAMPERS22