Pampers Pieluchy Maxi 4 Premium Care (9-14 kg) 52 szt.

  • Pampers
  • 4015400278818
Jedwabista miękkość dla 5-gwiazdkowej ochrony skóry. Nowe Pampers Premium Care to nasze najlepsze pieluchy z 5-gwiazdkową ochroną skóry, jedwabiście miękkie wewnątrz i na zewnątrz. To pierwsze i jedyne pieluszki z chłonnymi kanalikami. Skóra dziecka jest sucha aż do 12 godzin. Zapewnij swojemu...

50.99

-21%

64.81 zł

Cena za szt. : 0.98zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Pieluchy Maxi 4 Premium Care to znakomite rozwiązanie dla rodziców każdego malucha. Są one jedwabiście miękkie zarówno w środku, jak i na zewnątrz, a także bardzo chłonne. Nowy wkład, z jedynymi w swoim rodzaju kanalikami, szybciej absorbuje płyny i pozostawia skórę dziecka zupełnie suchą, a elastyczne falbanki przy nóżkach zapewniają jeszcze lepszą ochronę przed przeciekaniem, zwiększając poczucie komfortu. Skóra dziecka pozostanie sucha aż do 12 godzin!

Pieluchy te przeznaczone są do codziennego stosowania u dzieci w określonym przedziale wagowym, tj. od 9 kg do 14 kg, które nie potrafią jeszcze kontrolować swoich potrzeb fizjologicznych. Pieluszki te idealnie dopasowują się do ciała dziecka, dając mu dużą swobodę ruchu. Ponadto pieluchy Pampers Premium Care 4 Maxi zapewniają 5-gwiazkową ochronę delikatnej skóry dziecka.

Pampersy wykonane są z miękkiego niczym bawełna, oddychającego materiału, który chroni skórę dziecka przed podrażnieniami poprzez odpowiednią cyrkulację powietrza, a także są nasączone odżywczym balsamem z aloesu. Dodatkowo przy Pampersach Maxi 4 Premium Care zastosowano wskaźniki wilgoci – gdy pojawi się niebieski kolor, oznacza to, że pieluszka jest mokra i należy ją zmienić.

5-gwiazdkowa ochrona skóry:
1. Wyjątkowa suchość
2. Nadzwyczajna ochrona
3. Doskonałe dopasowanie
4. Niezwykle cienki wkład
5. Niesamowita wygodna

Pampers jest firmą, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Producent ten istnieje na rynku od 1837 roku i podczas wielu lat swojej działalności do perfekcji opanował produkcję pieluch oraz kosmetyków, tworząc coraz więcej nowych produktów ułatwiających rodzicom na całym świecie opiekę nad ich dziećmi.

Składniki - Pampers Pieluchy Maxi 4 Premium Care (9-14 kg) 52 szt.

Petrolatum, Stearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum, Aloe Barbadensis Leaf Extract.

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Aby uniknąć ryzyka uduszenia, przechowuj wszystkie elementy opakowania poza zasięgiem dzieci.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Pampers Pieluchy Maxi 4 Premium Care (9-14 kg) 52 szt.

  • Producent: Pampers
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4015400278818
  • EAN: 4015400278818
  • Wymiary: 42 x 21 x 11 cm

Inni Klienci kupili również