Pampers Pieluszki Maxi 4 Active Baby-dry (9-14 kg) Monthly Box ZESTAW 2 x 174 szt.

PAMPERS Pieluszki Maxi 4 Active Baby-dry (9-14 kg) Monthly Box ZESTAW 2 x 174 szt. Dowiedz się, dlaczego nowe pokolenie niemowląt budzi się z uśmiechem na twarzy. Nie ma nic wspanialszego, jak obserwować swoje dziecko, gdy budzi się szczęśliwe o poranku. To również oznaka, że maleństwo miało dobry...

249.98 zł

-11%

279.98 zł

Cena za szt. : 0.72zł

Dodaj do schowka

Opis

PAMPERS Pieluszki Maxi 4 Active Baby-dry (9-14 kg) Monthly Box ZESTAW 2 x 174 szt.

Dowiedz się, dlaczego nowe pokolenie niemowląt budzi się z uśmiechem na twarzy. Nie ma nic wspanialszego, jak obserwować swoje dziecko, gdy budzi się szczęśliwe o poranku. To również oznaka, że maleństwo miało dobry sen. Aby wesprzeć nocny odpoczynek dzieci, kolejna generacja pieluszek Pampers została wyposażona w trzy unikalne kanaliki chłonne. Dzięki nim wilgoć nie kumuluje się, ale zostaje rozprowadzona równomiernie po całej pieluszce, zapewniając suchość nawet do 12 godzin. Dzięki temu Twoje dziecko może czuć się po przebudzeniu równie sucho jak w chwili, gdy kładło się spać.

W porównaniu z poprzednim modelem pieluszek Pampers, elastyczne boczki zapewniają wygodne dopasowanie dla doskonałej ochrony przed przeciekaniem przez całą noc, 3 chłonne kanaliki pomagają równomiernie rozprowadzać wilgoć w porównaniu z innymi pieluszkami.

Warstwa Dry wchłania wilgoć i zatrzymuje ją z dala od skóry dziecka. Miękkia jak bawełna górna warstwa, która ma kontakt ze skórą dziecka, jest miękka i sucha, aby zapewnić maluszkowi spokojną noc. Oddychające materiały aby zapewnić odpowiednią cyrkulację powietrza wokół skóry dziecka Warstwa wewnętrzna z mikroperełkami, aby wchłaniać wilgoć i zamykać ją wewnątrz , nawet do 12 godzin.

Produkty w zestawie (2)


Cena rynkowa produktów w zestawie: 279,98 zł. Kupując ten zestaw oszczędzasz: 30,00 zł (11%)

Dane producenta/dystrybutora

Procter AND Gamble DS Polska Sp. z o.o., ul. Zabraniecka 20, 03-872 Warszawa 0801 25 88 25

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Pampers Pieluszki Maxi 4 Active Baby-dry (9-14 kg) Monthly Box ZESTAW 2 x 174 szt.

  • Producent: Pampers
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: PAMPERS_JA_01