Pampers Pure Protection Pieluchy Maxi 4 (9-14 kg) 28 szt.

Pieluszki Pampers Pure Protection chronią skórę dziecka – są wykonane z wysokiej jakości bawełny, miękkich włókien pochodzenia roślinnego i innych starannie wyselekcjonowanych materiałów. 0% perfum, substancji wybielających na bazie chloru i lateksu oraz 100% suchości Pampers – testowane...

40.99 zł

-18%

49.99 zł

Cena za szt. : 1.46zł

Dodaj do schowka

Opis

Łagodne dla niemowlęcej skóry pieluszki Pampers Pure Protection stanowią doskonałą ochronę przed wilgocią i zapewniają suchą skórę dziecka do 12 godzin od założenia pieluszki. Zostały wykonane z miękkiej, przyjemnej w dotyku bawełny, której wysoką jakość potwierdzają testy dermatologiczne.

Pieluszki tej serii są połączeniem zarówno bawełny, jak i najwyższej jakości materiałów organicznych, które doskonale współpracują ze skórą niemowlaka, chroniąc ją przed odparzeniami i nadmiarem wilgoci. Nie zawierają one lateksu, perfum ani substancji wybielających na bazie chloru, dzięki czemu idealnie sprawdzają się do codziennego użytku. Dają rodzicom pewność, że ich dziecko czuje się w nich wygodnie. Pieluszki nie zawierają także żadnego z 26 alergenów sklasyfikowanych przez Unię Europejską, co sprawia, że świetnie sprawdzają się również dla małych alergików.

Starannie dobrane materiały organiczne są pochodzenia roślinnego, a każda pieluszka jest wytwarzana z wykorzystaniem wyłącznie energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych, bezpiecznych dla środowiska. Tym samym ich produkcja wywiera mniejszy wpływ na stan naszej planety, z której kiedyś będzie korzystało nasze dziecko. Materiały pulpy celulozowej, pozyskiwane w odpowiedzialny sposób i poddane drobiazgowej obróbce, są od lat doceniane przez rodziców wybierających dla swoich pociech markę Pampers Pure Protection.

Pieluszki zakłada się szybko i wygodnie, a dodatkowo są one urozmaicone oryginalnymi nadrukami, które zwracają wzrok dziecka i budzą jego zainteresowanie.

Składniki - Pampers Pure Protection Pieluchy Maxi 4 (9-14 kg) 28 szt.

Polyacrylate, Polypropylene, Cellulose, Advesives, Polyethylene, Polyester, Bio-Polyethylene, Elastics, Premium Cotton, Mineral-Based Odour Absorber

Sposób przygotowania i przechowywania

Używać zgodnie z przeznaczeniem. Przechowywać w temperaturze otoczenia.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Aby zapobiec ryzyku uduszenia, opakowania należy przechowywać poza zasięgiem dzieci.

Dane producenta/dystrybutora

Procter & Gamble Operations Polska Sp. z o.o., ul. Zabraniecka 20, 03-872 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Pampers Pure Protection Pieluchy Maxi 4 (9-14 kg) 28 szt.

  • Producent: Pampers
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8001090834904
  • EAN: 8001090834904
  • Wymiary: 20.5 x 23 x 9.5 cm