Pampers Pure Protection Pieluchy Mini 2 (4-8 kg) 39 szt.

Pieluszki Pampers Pure Protection chronią skórę dziecka – są wykonane z wysokiej jakości bawełny, miękkich włókien pochodzenia roślinnego i innych starannie wyselekcjonowanych materiałów. 0% perfum, substancji wybielających na bazie chloru i lateksu oraz 100% suchości Pampers – testowane...

34.99 zł

-30%

49.99 zł

Cena za szt. : 0.9zł

Dodaj do schowka

Opis

Pieluchy Pampers Pure Protection Mini 2 przeznaczone są dla najmłodszych dzieci już od pierwszych chwil życia. O delikatną skórę takiego malucha należy dbać ze szczególną troską i uwagą. Pieluchy te są wykonane z wysokiej jakości starannie dobranych i wyselekcjonowanych materiałów organicznych, przetestowanych dermatologicznie, aby dać skórze najmłodszych dzieci maksymalną ochronę i komfort. Nie zawierają perfum ani innych sztucznych substancji zapachowych. Po wewnętrznej stronie pokrywa je cienka warstwa kremu ochronnego, co stanowi dodatkową ochronę przed odparzeniami. Pieluchy te chronią i pielęgnują wrażliwą skórę Twojego dziecka.

Pieluchy te zapewniają do 12 godzin suchości, więc opakowanie zawierające 39 sztuk wystarczy na długo. Pampers zadbał również o komfort dla rodziców. Nie musisz obawiać się, że nie będziesz wiedzieć kiedy pielucha jest już na tyle wilgotna, że należy ją wymienić. Oprócz kolorowych nadruków, które będą cieszyć Ciebie i Twoje dziecko, na pieluszkach umieszczono specjalny wskaźnik wilgotności.

Produkcja pieluszek Pampers Pure Protection odbywa się przy wykorzystaniu odnawialnej w 100% energii elektrycznej. Tak samo, jak o wrażliwą skórę Twojego dziecka, firma Pampers dba o środowisko – wszystkie odpady z produkcji poddawane są utylizacji, nic nie ląduje na wysypisku.

Każda z fabryk Pampers produkuje kilkaset tysięcy pieluszek na godzinę, co daje miliony sztuk na dobę! To najlepszy dowód na najwyższą jakość produktów, jakie dostarcza firma, a także na to, jak wielkie jest zapotrzebowanie na nie wśród konsumentów.

Składniki - Pampers Pure Protection Pieluchy Mini 2 (4-8 kg) 39 szt.

Polyacrylate, Polypropylene, Cellulose, Advesives, Polyethylene, Polyester, Bio-Polyethylene, Elastics, Premium Cotton, Mineral-Based Odour Absorber

Sposób przygotowania i przechowywania

Używać zgodnie z przeznaczeniem. Przechowywać w temperaturze otoczenia.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Aby zapobiec ryzyku uduszenia, opakowania należy przechowywać poza zasięgiem dzieci.

Dane producenta/dystrybutora

Procter & Gamble Operations Polska Sp. z o.o., ul. Zabraniecka 20, 03-872 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Pampers Pure Protection Pieluchy Mini 2 (4-8 kg) 39 szt.

  • Producent: Pampers
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8001090834782
  • EAN: 8001090834782
  • Wymiary: 18 x 33 x 9.5 cm