Pan Pośpiech Outlet

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych serii książkowych dla dzieci na świecie nareszcie w Polsce. Poznaj bohaterów cyklu Little Men i Mała Miss. Książeczki z charakterkiem. Pan Pośpiech spędza większość czasu, goniąc bez celu z miejsca na miejsce! Zawsze w pełnym biegu! Bywa to denerwujące dla jego...
3,81 * 4,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 4,11 zł

Opis

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych serii książkowych dla dzieci na świecie nareszcie w Polsce. Poznaj bohaterów cyklu Little Men i Mała Miss. Książeczki z charakterkiem.

Pan Pośpiech spędza większość czasu, goniąc bez celu z miejsca na miejsce! Zawsze w pełnym biegu! Bywa to denerwujące dla jego przyjaciół, zwłaszcza gdy z nim gdzieś wychodzą. Pan Pośpiech natychmiast rusza z kopyta i tyle go widzieli! Och, panie Pośpiechu!

Może Pan Pośpiech to Ty?

Za treścią historyjki "Pan Pośpiech" stoi Roger Hargreaves.

Książeczka pt. "Pan Pośpiech" należy do kategorii Bajki wiersze i opowiadania. Świetnie nadaje się do czytania o każdej porze dnia, również przed snem. Wesołe historyjki z morałem zapewniają dziecku wartościową rozrywkę oraz tłumaczą świat. Krótka forma to mądry pomysł, aby dziecko będące w wieku od 3 do 5 lat zachowało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspiera rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Kontakt z książkami działa korzystnie na rozwój intelektualny malucha. Poprawia logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Kontakt dzieci z wielobarwnymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Poza tym lektura książeczek wspomaga małych ludzi w rozwijaniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie zdań trenuje aparat mowy i wzbogaca słownictwo.
  • To super rozrywka dla dziecka i dorosłego. Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Historia jest w miękkiej okładce. Lekkie wydanie sprawia, że ruszając na wycieczkę, łatwo ją wrzucić do torby lub plecaka dziecka.

Jeśli po przeczytaniu do końca książki, dziecko będzie chciało poznać więcej perypetii bohaterów tej serii, nie czekaj i kup także następne części z cyklu "Mr Men".

Jest to krótka książka - jej długość: 32 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Pan Pośpiech" udostępniło Wydawnictwo Harperkids. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała maluchowi, to sprawdź też pozostałe publikacje tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę książkę.