Panaseus Jestem piękna - suplement diety 50 kaps.
- Panaseus
-
5904194061449
-
48 godzin + czas dostawy
Suplement diety Jestem piękna zawiera:
- Dzika róża jest źródłem witaminy C.
- MSM stanowi źródło siarki.
- Kurkuma.
- Skrzyp polny.
- Jod.
- Bambus.
- Różeniec górski jest naturalnym przeciwutleniaczem.
- Kwas hialuronowy oraz kolagen naturalnie występują w organizmie człowieka, jednak z wiekiem ich ilość spada.
Cechy:
- 10 składników aktywnych!
- Synergiczne połączenie ekstraktów roślinnych.
- 50 dni naturalnej suplementacji.
Szczegóły - Panaseus Jestem piękna - suplement diety 50 kaps.
- Producent: Panaseus
- Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
- Model: 5904194061449
- EAN: 5904194061449
- Wymiary: 10.1 x 5.6 x 5.6 cm
- Powiązane tematy: suplementy dla kobiet, Prezenty na Dzień Matki, Rozkwitaj na wiosnę, Produkty bezglutenowe
Składniki - Panaseus Jestem piękna - suplement diety 50 kaps.
Ekstrakt z liści bambusa (Bambusa vulgaris) standaryzowany na zawartość min. 70% krzemionki, ekstrakt z dzikiej rózy (Rosa canina) standaryzowana na zawartość min. 70% witaminy C, metylosulfonylometan, ekstrakt ze skrzypu polnego (Equisetum arvense) standaryzowany na zawartość min. 7% krzemionki, substancja wypełniająca: inulina (prebiotyk), ekstrakt z kurkumy (Curcuma longa) 10:1, ekstrakt z morszczynu pęcherzykowatego (Fucus vesiculosus) standaryzowany na zawartość 0,43% jodu, ekstrakt z korzenia różeńca górskiego (Rhodiola rosea) standaryzowany na zawartość min. 3% salidrozydów, niskocząsteczkowy hialuronian sodu (kwas hialuronowy), kolagen rybi typu I i III, ekstrakt z żywicy kadzidłowca indyjskiego (Boswellia serrata) standaryzowany na zawartość min. 65% kwasów boswelliowych. Skład kapsułki: celuloza roślinna (wegetariańskie)
Wartości odżywcze
Składnik aktywny 1 kapsułka
- Bambus – ekstrakt 80 mg
- w tym krzemionka (70%) 56 mg
- Dzika róża – ekstrakt 57 mg
- w tym witamina C (70%) 40 mg (50%*)
- MSM 50 mg
- Skrzyp polny – ekstrakt 50 mg
- w tym krzemionka (7%) 3,5 mg
- Kurkuma – ekstrakt 10:1 30 mg
- Kelp – ekstrakt 27 mg
- w tym jod (0,43%) 116 µg (77%*)
- Różeniec górski – ekstrakt 25 mg
- w tym salidrozydy (3%) 0,75 mg
- Kwas hialuronowy 20 mg
- Kolagen rybi typ I i III 20 mg
- Kadzidłowiec indyjski – ekstrakt 20 mg
- w tym kwasy boswelliowe (65%) 13 mg
*RWS – referencyjna wartość spożycia
Sposób przygotowania i przechowywania
Zalecane dawkowanie: 1 kapsułka raz dziennie.
Kapsułkę połknąć i popić dużą ilością wody po posiłku. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Ostrzeżenia i pozostałe informacje
Osoby przyjmujące leki lub chore przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym. Z uwagi na zawartość witaminy C nie stosować u osób mających predyspozycje do tworzenia się kamieni nerkowych lub chorujących na kamicę nerkową. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępnym dla małych dzieci.
Niewskazane małym dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Nie stosować u osób mających predyspozycje do tworzenia kamieni nerkowych lub chorujących na kamicę nerkową.
Nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i w trakcie laktacji.
Informacja alergenna
Kolagen typu I i III pochodzenia rybiego.
Dane producenta
Recenzje
Recenzje
Inni Klienci kupili również
Popularne tematy: