Pancerny niedźwiedź stalowe zbroje Outlet

  • 978837971684533
  • 3 dni
Ta wspaniała książka z naklejkami spodoba się wszystkim miłośnikom zapierających dech w piersiach przygód. To nie lada gratka dla miłośników fascynującej trylogii Mroczne materie Philipa Pullmana, na podstawie której powstał film i gry komputerowe, znane i cenione na całym świecie przez liczne...

9.72 zł

-49%

19.01 zł

Dodaj do schowka

Opis

Ta wspaniała książka z naklejkami spodoba się wszystkim miłośnikom zapierających dech w piersiach przygód. To nie lada gratka dla miłośników fascynującej trylogii Mroczne materie Philipa Pullmana, na podstawie której powstał film i gry komputerowe, znane i cenione na całym świecie przez liczne rzesze fanów. Prosto z lodowej krainy trafił do nas pancerny niedźwiedź, którego należy wyposażyć w lśniący stalowy pancerz, mocną zbroję i kolczasty hełm. Oswojenie tej dzikiej bestii nie będzie łatwym zadaniem, ale z pewnością szansą na przeżycie ekscytującej przygody. Jesteście gotowi na to wyzwanie?! Oto przed wami fascynująca przygoda z naklejkami! Odbiorcy: – dzieci lubiące zabawę z naklejkami; – chłopcy (choć do zabawy zapraszamy również dziewczynki), którzy chcą przeżywać wspaniałe przygody; – rodzice i opiekunowie szukający dla swoich dzieci książki z naklejkami. Dlaczego warto nabyć tę książkę? – rozwija motorykę małą dzieci, uczy je cierpliwości i precyzji; – dzięki niej chłopcy, i nie tylko oni, udekorują groźnego niedźwiedzia – mieszkańca lodowej krainy; – zaprasza do wspaniałej zabawy, rozwija zmysł estetyczny.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Pancerny niedźwiedź stalowe zbroje

  • Wydawnictwo Jedność
  • Oprawa: Miękka
  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 978837971684533
  • EAN: 978837971684533
  • Wymiary: 28.5x23.5 cm