Parking policyjny z lądowiskiem

Domek z Akcesoriami Składany Figurki Świeci GraPrezentowany domek z figurkami to zabawka, która odznacza się pod wieloma względami. Wzornictwo wszelkich elementów wchodzących w skład zestawu My Funny House jest bardzo nowoczesne, co połączono z przyciągającymi wzrok, cukierkowymi barwami....
64,89

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 66,76 zł

Opis

Domek z Akcesoriami Składany Figurki Świeci Gra

Prezentowany domek z figurkami to zabawka, która odznacza się pod wieloma względami. Wzornictwo wszelkich elementów wchodzących w skład zestawu My Funny House jest bardzo nowoczesne, co połączono z przyciągającymi wzrok, cukierkowymi barwami. Wyposażenie zabawkowego domku inspirowane jest przedmiotami, które dzieci znają ze swoich domów znajduje się tu duże biurko, fotele czy bujana huśtawka idealna do ogródka.

Podczas zabawy domkiem z licznymi akcesoriami dziecko nabędzie wiele nowych umiejętności. Będzie to rewelacyjna okazja do rozwinięcia kreatywności i wyobraźni, a także nauka odgrywania ról, wpływająca na kontakty interpersonalne z rodzicami i rówieśnikami. Możliwość samodzielnego dekorowania wnętrza domku sprawi, że maluch usprawni swe logiczne i przestrzenne myślenie, równocześnie czerpiąc ogromną frajdę z zabawy.

Domek składa się z dwóch części należy je ze sobą połączyć, dzięki czemu zabawa będzie bardzo wygodna i komfortowa. Dużym atutem jego konstrukcji jest możliwość zamknięcia na haczyk, dzięki czemu po zakończonej zabawie można umieścić w nim najistotniejsze elementy.

Tuż przy niebieskich drzwiach wejściowych znajduje się serduszko, które po wciśnięciu sprawia, że dzieje się coś niesamowitego. Półprzeźroczysta ozdoba wokół drzwi zaczyna świecić, natomiast z domku słychać dźwięk dzwonka i szczekanie zadowolonego psa.

W zestawie znajduje się:

- domek składany z dwóch części,

- figurki członków rodziny i psa,

- huśtawka,

- fotel bujany,

- dwa fotele,

- stolik,

- pianino z siedziskiem

- biurko,

- krzesło,

- wanna,

- lampka

Szczegóły - Parking policyjny z lądowiskiem

  • Producent: Leantoys
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5907625583480
  • EAN: 5907625583480
  • Wymiary: 540x370 mm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt