Pasieki rodziny Sadowskich Miód faceliowy 1.2 kg

Tradycyjny miód faceliowy - zbierany przez pszczoły z kwiatów facelii błękitnej. Ma piękny, złoty kolor i lekko kwaskowaty smak. Wyjątkowy miód o wyjątkowych właściwościach - świetnie sprawdza się przy chorobach żołądka i przewodu pokarmowego. Obniża ciśnienie krwi i pomaga przy przeziębieniach....

58.99 zł

59.99 zł

Cena za kg : 51.3zł

Dodaj do schowka

Opis

Tradycyjny miód faceliowy - zbierany przez pszczoły z kwiatów facelii błękitnej. Ma piękny, złoty kolor i lekko kwaskowaty smak. Wyjątkowy miód o wyjątkowych właściwościach - świetnie sprawdza się przy chorobach żołądka i przewodu pokarmowego. Obniża ciśnienie krwi i pomaga przy przeziębieniach.

Miód pochodzi z Pasiek Rodziny Sadowskich - największego gospodarstwa pszczelarskiego w Polsce. Zakochani w pszczołach i rozsmakowani w zdrowym jedzeniu ramię w ramię z naturą tworzą markę, którą pokochali Klienci. Miody tradycyjne, miody z naturalnymi dodatkami, oleje tłoczone na zimno, kawy jakości specialty czy pszczele kosmetyki - to wszystko rarytasy, które powstały z miłości do pszczół i natury. Poznaj je wszystkie!

Składniki - Pasieki rodziny Sadowskich Miód faceliowy 1.2 kg

miód nektarowy faceliowy

Sposób przygotowania i przechowywania

Miodu faceliowego dodaj do ciepłej herbaty, rozsmaruj na kanapce lub udekoruj nim owsiankę. Przechowywać w chłodnym, ciemnym miejscu.

Dane producenta/dystrybutora

Miodziarze sp. z o.o., Srebrna 12 B, 09-411 Biała

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Pasieki rodziny Sadowskich Miód faceliowy 1.2 kg

  • Producent: Pasieki rodziny Sadowskich
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5907602017069
  • EAN: 5907602017069
  • Wymiary: 16 x 9 x 9 cm