Pasieki rodziny Sadowskich Miód rzepakowy 1.2 kg

Tradycyjny miód rzepakowy. Najbardziej kremowy z miodów, o wysokiej zawartości cukrów prostych - glukozy i fruktozy. Ma charakterystyczną, masełkowatą konsystencję, szybko krystalizuje i ma łagodny smak. Świetnie sprawdza się jako odżywka dla osłabionego organizmu. Dostarcza również mnóstwo energii...

43.99 zł

Cena za kg : 36.66zł

Dodaj do schowka

Opis

Tradycyjny miód rzepakowy. Najbardziej kremowy z miodów, o wysokiej zawartości cukrów prostych - glukozy i fruktozy. Ma charakterystyczną, masełkowatą konsystencję, szybko krystalizuje i ma łagodny smak. Świetnie sprawdza się jako odżywka dla osłabionego organizmu. Dostarcza również mnóstwo energii wspierając mięsień sercowy, co może być pomocne w zapobieganiu miażdżycy.

Miód pochodzi z Pasiek Rodziny Sadowskich - największego gospodarstwa pszczelarskiego w Polsce. Zakochani w pszczołach i rozsmakowani w zdrowym jedzeniu ramię w ramię z naturą tworzą markę, którą pokochali Klienci. Miody tradycyjne, miody z naturalnymi dodatkami, oleje tłoczone na zimno, kawy jakości specialty czy pszczele kosmetyki - to wszystko rarytasy, które powstały z miłości do pszczół i natury. Poznaj je wszystkie!

Składniki - Pasieki rodziny Sadowskich Miód rzepakowy 1.2 kg

Miód nektarowy rzepakowy.

Sposób przygotowania i przechowywania

Miód rzepakowy świetnie smakuje na kanapkach, jako dodatek do deserów lub jedzony prosto z łyżeczki. Miód najlepiej przechowywać w suchym, ciemnym i chłodnym miejscu (do 18°C). Może to być piwnica lub szafka. Nie musi być przechowywany w lodówce.

Dane producenta/dystrybutora

Miodziarze sp. z o.o., Srebrna 12 B, 09-411 Biała

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Pasieki rodziny Sadowskich Miód rzepakowy 1.2 kg

  • Producent: Pasieki rodziny Sadowskich
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: MIODRZEPAK_1200
  • EAN: 5907602017533
  • Wymiary: 16 x 9 x 9 cm