Pasieki rodziny Sadowskich Miód wielokwiatowy z czarną porzeczką 1.2 kg

Miód wielokwiatowy z dodatkiem naturalnej, liofilizowanej czarnej porzeczki. Owoce dzięki procesowi liofilizacji zachowują wszystkie wartości odżywcze, a w dodatku podkręcają smak miodu i sprawiają, że jest idealnie słodko-kwaśny! Porzeczki o intensywnym smaku równoważą słodycz miodu...

59.99 zł

Cena za kg : 52.17zł

Dodaj do schowka

Opis

Miód wielokwiatowy z dodatkiem naturalnej, liofilizowanej czarnej porzeczki. Owoce dzięki procesowi liofilizacji zachowują wszystkie wartości odżywcze, a w dodatku podkręcają smak miodu i sprawiają, że jest idealnie słodko-kwaśny! Porzeczki o intensywnym smaku równoważą słodycz miodu wielokwiatowego i razem stają się propozycją dla dzieci i dorosłych.

Miód pochodzi z Pasiek Rodziny Sadowskich - największego gospodarstwa pszczelarskiego w Polsce. Zakochani w pszczołach i rozsmakowani w zdrowym jedzeniu ramię w ramię z naturą tworzą markę, którą pokochali Klienci. Miody tradycyjne, miody z naturalnymi dodatkami, oleje tłoczone na zimno, kawy jakości specialty czy pszczele kosmetyki - to wszystko rarytasy, które powstały z miłości do pszczół i natury. Poznaj je wszystkie!

Składniki - Pasieki rodziny Sadowskich Miód wielokwiatowy z czarną porzeczką 1.2 kg

98% miodu wielokwiatowego i 2% liofilizowanej porzeczki.

Sposób przygotowania i przechowywania

Miód z czarną porzeczką rozsmaruj na kanapce, dodaj do naleśników lub gofrów. Idealny do deserów lub jako dodatek do herbaty. Przechowywać w chłodnym, ciemnym miejscu.

Dane producenta/dystrybutora

Miodziarze sp. z o.o., Srebrna 12 B, 09-411 Biała

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Pasieki rodziny Sadowskich Miód wielokwiatowy z czarną porzeczką 1.2 kg

  • Producent: Pasieki rodziny Sadowskich
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5907602017144
  • EAN: 5907602017144
  • Wymiary: 16 x 9 x 9 cm