Pasieki rodziny Sadowskich Miód wielokwiatowy z miętą 430 g

Miód wielokwiatowy z dodatkiem suszonej mięty. Orzeźwiająca, a zarazem słodka propozycja dla fanów niekonwencjonalnych smaków. Doskonale wyważone aromaty prawdziwego, słodkiego miodu i mięty, która równoważy słodki smak. Spróbuj, a już żadna lemoniada nie powstanie bez dodatku miodu z miętą! Miód...

25.99 zł

Cena za kg : 60.44zł

Dodaj do schowka

Opis

Miód wielokwiatowy z dodatkiem suszonej mięty. Orzeźwiająca, a zarazem słodka propozycja dla fanów niekonwencjonalnych smaków. Doskonale wyważone aromaty prawdziwego, słodkiego miodu i mięty, która równoważy słodki smak. Spróbuj, a już żadna lemoniada nie powstanie bez dodatku miodu z miętą!

Miód pochodzi z Pasiek Rodziny Sadowskich - największego gospodarstwa pszczelarskiego w Polsce. Zakochani w pszczołach i rozsmakowani w zdrowym jedzeniu ramię w ramię z naturą tworzą markę, którą pokochali Klienci. Miody tradycyjne, miody z naturalnymi dodatkami, oleje tłoczone na zimno, kawy jakości specialty czy pszczele kosmetyki - to wszystko rarytasy, które powstały z miłości do pszczół i natury. Poznaj je wszystkie!

Składniki - Pasieki rodziny Sadowskich Miód wielokwiatowy z miętą 430 g

Miód wielokwiatowy 95%, suszona mięta 5%

Sposób przygotowania i przechowywania

Miodu z miętą użyj do przygotowania orzeźwiającej lemoniady na ciepłe dni. Jesienią i zimą posłuży do przygotowania herbaty regulującej pracę układu trawiennego. Podawaj z lodami, aby uzyskać słodko-miętowy sos. Przechowywać w chłodnym, ciemnym miejscu.

Dane producenta/dystrybutora

Miodziarze sp. z o.o., Srebrna 12 B, 09-411 Biała

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Pasieki rodziny Sadowskich Miód wielokwiatowy z miętą 430 g

  • Producent: Pasieki rodziny Sadowskich
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5907602017236
  • EAN: 5907602017236
  • Wymiary: 9 x 8 x 8 cm