Pasieki rodziny Sadowskich Ocet jabłkowy z hibiskusem 250 ml

Żywy ocet jabłkowy z maceratem z kwiatów hibiskusa - niefiltrowany, nie oczyszczany chemicznie, bez zbędnej ingerencji w naturę. Naturalna fermentacja pozwala wydobyć z jabłka to co najlepsze, a długo macerowane kwiaty hibiskusa dodają nie tylko pięknego, czerwonego koloru ale również m.in....

30.00 zł

Cena za L : 120zł

Dodaj do schowka

Opis

Żywy ocet jabłkowy z maceratem z kwiatów hibiskusa - niefiltrowany, nie oczyszczany chemicznie, bez zbędnej ingerencji w naturę. Naturalna fermentacja pozwala wydobyć z jabłka to co najlepsze, a długo macerowane kwiaty hibiskusa dodają nie tylko pięknego, czerwonego koloru ale również m.in. witaminy C. Ocet wzmacnia układ trawienny i perystaltykę jelit.

Ocet pochodzi z Pasiek Rodziny Sadowskich - największego gospodarstwa pszczelarskiego w Polsce. Zakochani w pszczołach i rozsmakowani w zdrowym jedzeniu ramię w ramię z naturą tworzą markę, którą pokochali Klienci. Miody tradycyjne, miody z naturalnymi dodatkami, oleje tłoczone na zimno, kawy jakości specialty czy pszczele kosmetyki - to wszystko rarytasy, które powstały z miłości do pszczół i natury. Poznaj je wszystkie!

Składniki - Pasieki rodziny Sadowskich Ocet jabłkowy z hibiskusem 250 ml

100% żywy ocet z polskich jabłek z maceratem z kwiatów hibiskusa

Sposób przygotowania i przechowywania

Ocet zalecamy pić w rozcieńczeniu z wodą, np. 1 łyżka stołowa octu na 1 szklankę wody. Pić na czczo lub przed posiłkiem. Przechowywać w chłodnym i ciemnym miejscu.

Dane producenta/dystrybutora

Miodziarze sp. z o.o., Srebrna 12 B, 09-411 Biała

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Pasieki rodziny Sadowskich Ocet jabłkowy z hibiskusem 250 ml

  • Producent: Pasieki rodziny Sadowskich
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5904107146287
  • EAN: 5904107146287
  • Wymiary: 22 x 5 x 18 cm