Pasieki rodziny Sadowskich Propolis 50 g

Promocja:
Miody
Propolis to pachnąca substancja składająca się z żywicy, wosków, olejków eterycznych (to im zawdzięcza swój piękny zapach!) pyłku kwiatowego i wydzielin pszczelich.
41,59
Cena za kg : 831.8zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 39,59 zł

Opis

Propolis Pasiek Rodziny Sadowskich składa się z pyłków kwiatowych, wosku, żywic roślinnych, polifenoli i olejków eterycznych. Pszczoły wykorzystują go do wyścielania ula, aby go uszczelnić i wzmocnić. Propolis zwany jest też kitem pszczelim. Chroni ul przed bakteriami, wirusami czy grzybami.

Zastosowanie
Z propolisu Pasiek Rodziny Sadowskich można stworzyć nalewkę lub maść. Przyrządzony w odpowiedni sposób roztwór można stosować zewnętrznie na rany.

Kto za tym stoi?
Pasieki Rodziny Sadowskich to polskie gospodarstwo pszczelarskie. Wyróżnia się znaczną liczbą uli (jest ich ponad 3000) i pracujących w nich pszczół (blisko 150 milionów), dzięki czemu jest to jedno z największych takich gospodarstw w Polsce. Historia przedsiębiorstwa zaczęła się w 2009 roku i dzięki olbrzymiej pasji założycielowi bardzo szybko udało się rozwinąć firmę i zwiększyć rozpoznawalność marki. Firma dba o dobro pszczół i środowiska, nie korzysta z chemii i antybiotyków do hodowli pszczół, a produkty są pakowane i wysyłane w duchu zero waste.

Kup teraz propolis i poznaj jego fantastyczne właściwości.

Szczegóły - Pasieki rodziny Sadowskich Propolis 50 g

  • Producent: Pasieki rodziny Sadowskich
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5907602017540
  • EAN: 5907602017540
  • Wymiary: 8 x 7.5 x 23 cm

Składniki - Pasieki rodziny Sadowskich Propolis 50 g

100% propolis

Sposób przygotowania i przechowywania

Propolis świetnie sprawdzi się jako składnik nalewki propolisowej na spirytusie lub jako składnik maści propolisowej. Do stosowania w rozcieńczeniu. Nie spożywać samodzielnie. Osoby mające alergie powinny zachować ostrożność. Przechowywać w chłodnym i ciemnym miejscu.Propolis, czyli kit pszczeli - antyseptyczny, wykazujący działanie antybiotyczne i przeciwwirusowe produkt pszczeli. Pszczoły uszczelniają nim ule, a Ty uszczelnij nim swoje zdrowie! Idealny do wykonywania nalewek czy maści propolisowych.
 
Produkt pochodzi z Pasiek Rodziny Sadowskich - największego gospodarstwa pszczelarskiego w Polsce. Zakochani w pszczołach i rozsmakowani w zdrowym jedzeniu ramię w ramię z naturą tworzą markę, którą pokochali Klienci. Miody tradycyjne, miody z naturalnymi dodatkami, oleje tłoczone na zimno, kawy jakości specialty czy pszczele kosmetyki - to wszystko rarytasy, które powstały z miłości do pszczół i natury. Poznaj je wszystkie!

Dane producenta/dystrybutora

Miodziarze sp. z o.o., Srebrna 12 B, 09-411 Biała

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również