Password Reset B2+. Książka ucznia i zeszyt ćwiczeń

Dostęp do cyfrowej wersji Książki ucznia oraz odzwierciedlenia cyfrowego dodanych do Zestawu jest ważny przez 24 miesiące od dnia aktywacji kodu. Nowe wydanie uwielbianego przez nauczycieli podręcznika Password, autorstwa Marty Rosińskiej, realizuje wszystkie założenia i jest dostosowane do nowej,...
164,07 * 187,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 130,30 zł

Opis

Dostęp do cyfrowej wersji Książki ucznia oraz odzwierciedlenia cyfrowego dodanych do Zestawu jest ważny przez 24 miesiące od dnia aktywacji kodu.

Nowe wydanie uwielbianego przez nauczycieli podręcznika Password, autorstwa Marty Rosińskiej, realizuje wszystkie założenia i jest dostosowane do nowej, trudniejszej podstawy programowej, która zacznie obowiązywać w szkołach ponadpodstawowych od września 2019 roku. Materiał zawarty w podręcznikach wprowadza nowe mikroumiejętności językowe i nowe typy zadań otwartych.
Podręczniki pozwalają na systematyczne przygotowanie uczniów do matury podstawowej i rozszerzonej już od pierwszej części kursu.

Dodatkowo Password Reset: Kładzie duży nacisk na bogactwo wprowadzanego słownictwa, zwłaszcza nauczanie pełnych zwrotów i wyrażeń. Wykorzystuje różnorodne zadania zwracające uwagę na typowe błędy i wyrazy często mylone oraz zadania wymagające użycia języka polskiego (np. tłumaczenia).

 • Kładzie duży nacisk na bogactwo wprowadzanego słownictwa, zwłaszcza nauczanie pełnych zwrotów i wyrażeń.
 • Wykorzystuje różnorodne zadania zwracające uwagę na typowe błędy i wyrazy często mylone oraz zadania wymagające użycia języka polskiego (np. tłumaczenia)
 • Do zeszytu ćwiczeń dołączony jest kod online do jego cyfrowej wersji
 • Do Książki ucznia dołączone jest Kompendium Gramatyczne - dodatkowy materiał z ćwiczeniami, które pomogą utrwalić znajomość zagadnień gramatycznych wprowadzonych podczas lekcji.
 • Seria Password Reset to niezwykle bogaty program rozwoju środków językowych, które są utrwalane m.in. w formacie egzaminacyjnym obu poziomach.
 • Zadania Challenge! wprowadzają i sprawdzają znajomość trudniejszych, bardziej wymagających zagadnień językowych. Idealne rozwiązanie dla klas o zróżnicowanym poziomie umiejętności.
 • Dzięki lekcjom Step by Step uczniowie od pierwszej części podręcznika uczą się krok po kroku rozwiązywać różne typy zadań maturalnych z zakresu wybranej umiejętności językowej.
 • Słownictwo z podręcznika jest dostępne w popularnej aplikacji Quizlet

FAQ

Sprawdź Q&A

Kto jest autorem "Password Reset B2+. Książka ucznia i zeszyt ćwiczeń"?
Za treścią tytułu stoją Marta Rosińska, Lynda Edwards, Karolina Kotorowicz-Jasińska, Joanna Sobierska, Katarzyna Sochacka.
Są autorami paru podręczników, ale ich treści są wyjątkowo wartościowe. Autorzy podręczników szkolnych mają wyższe stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 podręczników szkolnych, skupiając się na eksplorowaniu dziedziny nauki. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia oraz wiedzy, z ich przekazywaniem idą w parze.

Jaki numer dopuszczenia MEN ma ten podręcznik?
NPP: 954/4/2020, SPP: 955/4/2020 - nr dopuszczenia MEN podręcznika. Wskazuje on, że podręcznik został dopuszczony do używania przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Co do zasady termin podręcznik powinien być używany wyłącznie w przypadku książki szkolnej posiadającej nr dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Podręcznik jest zgodny z wytycznymi programu szkolnego obowiązującymi na dzień nadania numeru. Przed opisaniem numerem dopuszczenia podręczniki są weryfikowane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej w kwestii zgodności z ramą programową i z kryteriami merytorycznymi.


Na podstawie czego mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia zgodności zamawianych książek szkolnych z listą potrzebnych:
 • Sprawdź wykaz podręczników w szkole.
 • Zwróć uwagę na tytuł, nr MEN, autorów, wydawnictwo.
 • Upewnij się, że wymienione szczegóły znajdują się w opisie kupowanego produktu.Do jakiej serii publikacji edukacyjnych należy "Password Reset B2+. Książka ucznia i zeszyt ćwiczeń"?
Tytuł należy do serii edukacyjnej "Password Reset".
Wraz z innymi częściami cyklu, podręcznik ten ma na celu dostarczenie spójnych materiałów dydaktycznych, które pomogą uczniom rozwijać wiedzę, a także umiejętności w sposób systematyczny i zorganizowany.


Co, obok podręczników, warto kupić na kolejny rok szkolny?
Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o nabyciu zeszytów! Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść energetycznie i w dobrym stylu. Dobrze dobrane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a nawet dodać pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź wyprawkę do szkoły, z którą warto zacząć rok szkolny.


Czy jeśli zaszła pomyłka podczas zakupów to czy mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można dokonac zwrotu produktu, przeczytasz na tej stronie.


Szczegóły - Password Reset B2+. Książka ucznia i zeszyt ćwiczeń

Produkty w zestawie (2)

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>