Password Reset B2. Książka ucznia papierowa + książka cyfrowa Outlet

Podręcznik Password Reset B2 To rozbudowana forma nauki, pozwalająca na poznanie tajników języka angielskiego na wysokim poziomie. Publikacja zawiera liczne zaawansowane ćwiczenia, które kompleksowo uczą i utrwalają wiedzę. Podręcznik perfekcyjnie przygotowuje do egzaminu maturalnego zarówno na...
56,25 * 98,00 zł
*cena detaliczna

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 44,50 zł

Opis

Podręcznik Password Reset B2

To rozbudowana forma nauki, pozwalająca na poznanie tajników języka angielskiego na wysokim poziomie. Publikacja zawiera liczne zaawansowane ćwiczenia, które kompleksowo uczą i utrwalają wiedzę. Podręcznik perfekcyjnie przygotowuje do egzaminu maturalnego zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.

Nowe wydanie uwielbianego przez nauczycieli podręcznika Password, autorstwa Marty Rosińskiej, realizuje wszystkie założenia i jest dostosowane do nowej, trudniejszej podstawy programowej, która zacznie obowiązywać w szkołach ponadpodstawowych od września 2019 roku. Materiał zawarty w podręcznikach wprowadza nowe mikro umiejętności językowe i nowe typy zadań otwartych. Podręczniki pozwalają na systematyczne przygotowanie uczniów do matury podstawowej i rozszerzonej już od pierwszej części kursu. Dodatkowo Password Reset:Kładzie duży nacisk na bogactwo wprowadzanego słownictwa, zwłaszcza nauczanie pełnych zwrotów i wyrażeń. Wykorzystuje różnorodne zadania zwracające uwagę na typowe błędy i wyrazy często mylone oraz zadania wymagające użycia języka polskiego (np. tłumaczenia).

FAQ

Sekcja Q&A

Kto jest autorem "Password Reset B2. Książka ucznia papierowa + książka cyfrowa"?
Marta Rosińska, Lynda Edwards, Gregory J. Manin to autorzy tego podręcznika.
Mamy szeroki wybór podręczników stworzonych przez autorów. Niewielka liczba autorów publikuje powyżej 10 książek w swojej karierze. Wybrany autor należy do elity, która zbliża się do tego rekordu. Wskazuje to na niezwykłe zaangażowanie w edukację. Wachlarz tytułów dowodzi szerokiej wiedzy i umiejętności jej przekazywania. Autorzy podręczników często stają się autorami wielu książek, ponieważ ich prace są dobrze przyjmowane przez nauczycieli i uczniów, co prowadzi do zapotrzebowania na więcej materiałów od tego samego autora.

Na podstawie czego mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu książek szkolnych dzielą Cię trzy kroki:
1. Zdobądź wykaz podręczników w szkole.
2. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autorów, wydawnictwa.
3. Upewnij się, że wymienione wyżej informacje znajdują się na karcie opisywanego produktu.


Do jakiej serii podręczników należy "Password Reset B2. Książka ucznia papierowa + książka cyfrowa"?
Tytuł należy do serii edukacyjnej Password Reset.
Wraz z innymi częściami cyklu, ta książka ma za zadanie dostarczyć kompleksowych materiałów dydaktycznych, które pomogą ich uważnym studentom rozwijać wiedzę, a także umiejętności w sposób zorganizowany oraz systematyczny.


Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Publikacja jest w miękkiej okładce. Poręczne wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły łatwo ją zabrać ze sobą.


W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zdobycie odpowiednich zeszytów. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść z werwą i w dobrym stylu! Dedykowane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a nawet zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź przybory i inne artykuły szkolne, z którymi warto rozpocząć nowy rok szkolny.


Czy jeśli zaszła pomyłka podczas zakupów to mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz dokonac zwrotu produktu, dowiesz się na tej stronie.


Szczegóły - Password Reset B2. Książka ucznia papierowa + książka cyfrowa

  • Autorzy: Lynda Edwards, Marta Rosińska, Gregory J. Manin
  • Wydawnictwo Macmillan
  • Seria Password Reset
  • Oprawa: Miękka
  • Ilość stron: 150
  • Format: 29.7 x 21
  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 978000000941833
  • Język: Angielski

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>