Password Reset B2. Książka ucznia papierowa + książka cyfrowa

Podręcznik Password Reset B2 To rozbudowana forma nauki, pozwalająca na poznanie tajników języka angielskiego na wysokim poziomie. Publikacja zawiera liczne zaawansowane ćwiczenia, które kompleksowo uczą i utrwalają wiedzę. Podręcznik perfekcyjnie przygotowuje do egzaminu maturalnego zarówno na...
99,99 * 112,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 97,20 zł

Opis

Podręcznik Password Reset B2

To rozbudowana forma nauki, pozwalająca na poznanie tajników języka angielskiego na wysokim poziomie. Publikacja zawiera liczne zaawansowane ćwiczenia, które kompleksowo uczą i utrwalają wiedzę. Podręcznik perfekcyjnie przygotowuje do egzaminu maturalnego zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.

Nowe wydanie uwielbianego przez nauczycieli podręcznika Password, autorstwa Marty Rosińskiej, realizuje wszystkie założenia i jest dostosowane do nowej, trudniejszej podstawy programowej, która zacznie obowiązywać w szkołach ponadpodstawowych od września 2019 roku. Materiał zawarty w podręcznikach wprowadza nowe mikro umiejętności językowe i nowe typy zadań otwartych. Podręczniki pozwalają na systematyczne przygotowanie uczniów do matury podstawowej i rozszerzonej już od pierwszej części kursu. Dodatkowo Password Reset:Kładzie duży nacisk na bogactwo wprowadzanego słownictwa, zwłaszcza nauczanie pełnych zwrotów i wyrażeń. Wykorzystuje różnorodne zadania zwracające uwagę na typowe błędy i wyrazy często mylone oraz zadania wymagające użycia języka polskiego (np. tłumaczenia).

FAQ

Sprawdź sekcję pytania i odpowiedzi

Kto jest autorem "Password Reset B2. Książka ucznia papierowa + książka cyfrowa"?
Marta Rosińska, Lynda Edwards, Gregory J. Manin są autorami tego tytułu.
Są autorami zaledwie kilku podręczników szkolnych, jednak są one wartościowe. Autorzy podręczników mają zaawansowane stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele podręczników edukacyjnych, skupiając się bardziej na zgłębianiu dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia, a także wiedzy, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jaki jest numer dopuszczenia przez Ministerstwo Edukacji Narodowej tego podręcznika szkolnego?
NPP: 954/3/2019, SPP: 955/3/2019 jest numerem dopuszczenia MEN podręcznika szkolnego. Informuje on o tym, że podręcznik został dopuszczony do użytku przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Co do zasady termin podręcznik powinien dotyczyć wyłącznie książki do nauki posiadającej właśnie numer dopuszczenia MEN.

Czy podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Zgadza się, ten podręcznik jest zgodny z obowiązującymi w dniu nadania numeru wytycznymi programu szkolnego. Podręcznik został określony numerem dopuszczenia MEN, co w praktyce oznacza, że został zweryfikowany w kwestii merytorycznym.


Na podstawie czego mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj szczegółowo wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Skieruj uwagę na nr dopuszczenia MEN, tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Pamiętaj, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z listy podręczników szkolnych opublikowanych przez szkołę.


Do jakiej serii podręczników należy "Password Reset B2. Książka ucznia papierowa + książka cyfrowa"?
Tytuł należy do serii Password Reset.
Wraz z innymi składowymi cyklu, podręcznik ten ma na celu dostarczenie spójnych materiałów edukacyjnych, które pomogą uczniom rozwijać wiedzę, a także umiejętności w sposób zorganizowany oraz systematyczny.


W jakiej oprawie jest książka?
Podręcznik ma miękkie wydanie okładki, dzięki czemu bardzo wygodnie korzysta się z niego nawet na przystanku autobusowym.


Kiedy wydano "Password Reset B2. Książka ucznia papierowa + książka cyfrowa"?
Ta pozycja została opublikowana w 2020 r. "Password Reset B2. Książka ucznia papierowa + książka cyfrowa" od wielu lat jest uznanym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu uczących się. Przez ten okres zdobył duże zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.


Dla uczniów której klasy i na jakim szczeblu nauki jest niezbędny ten podręcznik?
Publikacja została wydana dla uczniów klas LO 1-4. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, to pamiętaj, aby dobrać podręcznik odpowiedni do poziomu edukacji, na którym znajduje się uczeń.Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zdobycie odpowiednich zeszytów! Pamiętaj, że uczniowi używającemu przedmiotów, które mu się podobają, np. piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę weselej. Sprawdź, jakie produkty szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś inspirującego.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można zwrócić produkt, przeczytasz tutaj.


Szczegóły - Password Reset B2. Książka ucznia papierowa + książka cyfrowa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>