Password Reset B2+. Książka ucznia papierowa + książka cyfrowa

Password Reset B2+ Zestaw Książka ucznia papierowa + książka cyfrowa Dostęp do cyfrowej wersji Książki ucznia oraz odzwierciedlenia cyfrowego dodanych do Zestawu jest ważny przez 24 miesiące od dnia aktywacji kodu. Nowe wydanie uwielbianego przez nauczycieli podręcznika Password, autorstwa Marty...
99,99 * 112,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 95,58 zł

Opis

Password Reset B2+ Zestaw Książka ucznia papierowa + książka cyfrowa

Dostęp do cyfrowej wersji Książki ucznia oraz odzwierciedlenia cyfrowego dodanych do Zestawu jest ważny przez 24 miesiące od dnia aktywacji kodu.

Nowe wydanie uwielbianego przez nauczycieli podręcznika Password, autorstwa Marty Rosińskiej, realizuje wszystkie założenia i jest dostosowane do nowej, trudniejszej podstawy programowej, która zacznie obowiązywać w szkołach ponadpodstawowych od września 2019 roku. Materiał zawarty w podręcznikach wprowadza nowe mikroumiejętności językowe i nowe typy zadań otwartych.
Podręczniki pozwalają na systematyczne przygotowanie uczniów do matury podstawowej i rozszerzonej już od pierwszej części kursu.

Dodatkowo Password Reset: Kładzie duży nacisk na bogactwo wprowadzanego słownictwa, zwłaszcza nauczanie pełnych zwrotów i wyrażeń. Wykorzystuje różnorodne zadania zwracające uwagę na typowe błędy i wyrazy często mylone oraz zadania wymagające użycia języka polskiego (np. tłumaczenia).

  • Kładzie duży nacisk na bogactwo wprowadzanego słownictwa, zwłaszcza nauczanie pełnych zwrotów i wyrażeń.
  • Wykorzystuje różnorodne zadania zwracające uwagę na typowe błędy i wyrazy często mylone oraz zadania wymagające użycia języka polskiego (np. tłumaczenia)
  • Do zeszytu ćwiczeń dołączony jest kod online do jego cyfrowej wersji
  • Do Książki ucznia dołączone jest Kompendium Gramatyczne - dodatkowy materiał z ćwiczeniami, które pomogą utrwalić znajomość zagadnień gramatycznych wprowadzonych podczas lekcji.
  • Seria Password Reset to niezwykle bogaty program rozwoju środków językowych, które są utrwalane m.in. w formacie egzaminacyjnym obu poziomach.
  • Zadania Challenge! wprowadzają i sprawdzają znajomość trudniejszych, bardziej wymagających zagadnień językowych. Idealne rozwiązanie dla klas o zróżnicowanym poziomie umiejętności.
  • Dzięki lekcjom Step by Step uczniowie od pierwszej części podręcznika uczą się krok po kroku rozwiązywać różne typy zadań maturalnych z zakresu wybranej umiejętności językowej.
  • Słownictwo z podręcznika jest dostępne w popularnej aplikacji Quizlet

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości. Sprawdź sekcję popularne pytania i odpowiedzi

Kto jest autorem "Password Reset B2+. Książka ucznia papierowa + książka cyfrowa"?
Autorami podręcznika są Marta Rosińska, Gregory J. Manin.
Są autorami niewielu podręczników szkolnych, ale ich treści są wartościowe. Często autorzy podręczników mają zaawansowane stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 materiałów edukacyjnych, skupiając się bardziej na eksplorowaniu dziedziny nauki. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jaki jest numer dopuszczenia przez Ministerstwo Edukacji Narodowej tego podręcznika?
Nr dopuszczenia MEN opisywanego podręcznika to NPP: 954/4/2020, SPP: 955/4/2020. Nr MEN, czyli numer Ministerstwa Edukacji Narodowej, znajdujący się na podręcznikach szkolnych informuje nauczyciela o tym, że ministerstwo oficjalnie dopuściło podręcznik do użytku w publicznych szkołach. Co do zasady termin "podręcznik" powinien dotyczyć wyłącznie książki szkolnej posiadającej numer dopuszczenia MEN.

Czy podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Tak, "Password Reset B2+. Książka ucznia papierowa + książka cyfrowa" został stworzony zgodnie z obowiązującymi na dzień przyznania numeru wytycznymi programu nauczania. Podręcznik został sklasyfikowany numerem dopuszczenia MEN, czyli Ministerstwa Edukacji Narodowej, co w praktyce oznacza, że został oceniony pod kątem merytorycznym.


Jak upewnić się, czy to ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia poprawności zamawianych książek do szkoły z listą potrzebnych:
1. Sprawdź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zwróć uwagę na tytuł, nr MEN, autorów, wydawnictwo.
3. Sprawdź, czy wymienione powyżej szczegóły znajdują się na stronie oglądanego produktu.


Kiedy wydano ten podręcznik?
Rok wydania Password Reset B2+. Książka ucznia papierowa + książka cyfrowa to 2021. Podręcznik "Password Reset B2+. Książka ucznia papierowa + książka cyfrowa" od lat jest uznanym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu szkół. Przez te lata zdobył zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.


Do której klasy i na jakim poziomie nauki jest potrzebny ten podręcznik?
Publikacja została wydana dla uczniów klas LO 1-4. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, pamiętaj, aby dobrać podręcznik pasujący do poziomu edukacji, na którym obecnie znajduje się uczeń.Z ilu stron składa się ten podręcznik?
152 - tyle stron liczy ten tytuł. Jest wypełniony edukacyjną treścią podkreśloną grafikami. Zawarto w nim liczne, starannie dobrane materiały, które utrwalają wiedzę z danego przedmiotu.


Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Podręcznik wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest lekka, z łatwością można ją spakować do szkolnego plecaka.


Do jakiej serii podręczników należy "Password Reset B2+. Książka ucznia papierowa + książka cyfrowa"?
Tytuł ten jest częścią popularnej serii edukacyjnej Password Reset.
Wraz z innymi składowymi cyklu, podręcznik ten ma za zadanie dostarczyć kompleksowych materiałów edukacyjnych, które pomogą ich studentom rozwijać wiedzę i umiejętności w sposób systematyczny i zorganizowany.


Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Pamiętaj o zeszytach. Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu artykułów szkolnych, które cieszą jego oko, np. piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie produkty szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś inspirującego.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę zwrócić lub wymienić zakupiony podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można zwrócić produkt, przeczytasz tutaj.


Szczegóły - Password Reset B2+. Książka ucznia papierowa + książka cyfrowa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>