Paulinda Ciastopianka Baby Elephant niebieski

Miękka, gładka i lekka masa plastyczna. Pojedyncze kolory można ze sobą dowolnie mieszać tworząc niekończącą się paletę barw. Niewielkie elementy łatwo się formuje i łączy ze sobą. Gwarantuje czystość - nie kruszy się, nie klei się do rąk, nie brudzi ubrań i dywanów. Masa nie zawiera glutenu i jest...

18.62 zł

-19%

23.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Miękka, gładka i lekka masa plastyczna. Pojedyncze kolory można ze sobą dowolnie mieszać tworząc niekończącą się paletę barw. Niewielkie elementy łatwo się formuje i łączy ze sobą.

Gwarantuje czystość - nie kruszy się, nie klei się do rąk, nie brudzi ubrań i dywanów. Masa nie zawiera glutenu i jest nietoksyczna, jest bezpieczna również dla alergików. Gotowe figurki wykonane z masy SUPER DOUGH po zastygnięciu (zwykle w ciągu 24h w temperaturze pokojowej) nie zmieniają kształtu, koloru, nie kruszą się, zachowują lekkość i są bardzo przyjemne w dotyku.

Bezpieczeństwo produktu potwierdzone normą EN71

Pudełko zawiera 42g masy w różnych kolorach, parę trójwymiarowych oczu, guzik ozdobny, szpatułkę do modelowania oraz instrukcję jak stworzyć figurkę wesołego słonia.

Szczegóły - Paulinda Ciastopianka Baby Elephant niebieski

  • Producent: Paulinda
  • Rok wydania: 2016-03-03
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5907814639691
  • EAN: 5907814639691

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt