Pbe Kwas chlebowy ostrobramski 1 l

woda gazowana, cukier, koncentrat kwasu chlebowego 3,2%, (żyto, żytni i jęczmienny, słod, woda), kwas mlekowy; drożdże; pasteryzowany, na dnie może osiąść naturalny osad; przechowywać w temperaturze 0-25 stopni C, pić schłodzony; wartość energetyczna 163kJ/39kcal; tłuszcz/kwasy tłuszczowe nasycone...

10.99 zł

-15%

12.99 zł

Cena za L : 10.99zł

Dodaj do schowka

Opis

Kwas chlebowy ostrobramski jest doskonałym sposobem na zaspokojenie pragnienia. Najlepiej smakuje schłodzony. Dzięki temu w ciepłe dni nawodni nas lepiej niż dostępne napoje gazowane. Należy przechowywać go w temperaturze od 0 do 25 °C. Najlepszy smak kwasu wytwarzany jest przy pomocy żyta, słodu żytniego i jęczmiennego zapewnia to całkowicie naturalne pochodzenie produktu.

Bezalkoholowy napój jakim jest kwas chlebowy nie zawiera żadnych sztucznych barwników, aromatów i innych substancji niekorzystnie działających na nasz organizm. Dodawanie ich do produktu nie jest konieczne. Naturalne składniki pozwalają wytworzyć właściwości probiotyczne, które są znane również z obecności np. w kefirze czy kiszonej kapuście.

Przed spożyciem warto pozostawić ostrobramski kwas chlebowy w lodówce na kilka godzin. Schłodzenie produktu do około 5 °C pozwala osiągnąć najlepszy smak.

Kwas chlebowy może być wykorzystywany jako baza do przygotowania potraw. Z powodzeniem możemy wykorzystać go do przygotowania sosów, zup. Doskonale nadaje się do eksperymentów kulinarnych.

Kwas chlebowy ostrobramski został wyprodukowany na Litwie, gdzie jest tradycyjnym napojem narodowym. Tradycyjna receptura pozwala na uzyskanie kwasu najlepszej jakości. Wykorzystanie najlepszej jakości składników umożliwia uzyskanie wartościowego produktu końcowego, który został doceniony przez wielu klientów.

Skład: woda gazowana, cukier, koncentrat kwasu chlebowego 3,2%, (żyto, żytni i jęczmienny, słod, woda), kwas mlekowy; drożdże; pasteryzowany, na dnie może osiąść naturalny osad;

Wartość energetyczna 163kJ/39kcal;
tłuszcz/kwasy tłuszczowe nasycone 0g/0g;
węglowodany/w tym cukry 8,4g/7,7g;
białko 0,15g;
sól 0g;

Dystrybucja: PolBioEco Polska Sp. z o.o.Ul. Do Dysa 5 20-149 Lublin,

Kraj pochodzenia: Litwa

Szczegóły - Pbe Kwas chlebowy ostrobramski 1 l

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt