Peppa Pig - Drewniany pociąg z figurką

Drewniany pociąg składa się z klasycznej czerwonej ciuchci oraz żółtego i niebieskiego wagonika, które łączą się ze sobą przy pomocy magnesów.Ciuchcia wraz z wagonikami posiadają malutkie ruchome koła. Dzięki temu pociąg może jechać dowożąc wszystkich pasażerów na miejsce.W zestawie znajdują...

123.19

-20%

153.64 zł

Dodaj do schowka

Opis

Drewniany pociąg składa się z klasycznej czerwonej ciuchci oraz żółtego i niebieskiego wagonika, które łączą się ze sobą przy pomocy magnesów.
Ciuchcia wraz z wagonikami posiadają malutkie ruchome koła. Dzięki temu pociąg może jechać dowożąc wszystkich pasażerów na miejsce.
W zestawie znajdują się:
lokomotywa,
dwa wagony,
figurka Dziadka Świnki.
Figurka Dziadka Świnki posiada podstawkę typu drop&play, dzięki czemu można ją stabilnie ustawić zarówno w pociągu, jak i na podłodze.
Zabierz dziecko w świat wspaniałych przygód z bohaterami ulubionej bajeczki. Dzięki bardzo wysokiej jakości wykonania i szczególnej dbałości o detale, ciuchcia będzie służyć Twojemu dziecku przez długi czas.
Skompletuj wszystkie pojazdy znane z bajek o Śwince Peppie!
Produkt został wykonany z drewna z certyfikatem FSC, który gwarantuje wysokie standardy ekologiczne oraz etyczne w całym łańcuchu dostaw.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Peppa Pig - Drewniany pociąg z figurką

  • Producent: Tm Toys
  • Seria Świnka Peppa
  • Kod producenta: GXP-804132
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5029736072100
  • EAN: 5029736072100

Inni Klienci kupili również