Peppa Pig - Mobilne Centrum Medyczne

Świnka Peppa zawsze marzyła o tym, by zostać pielęgniarką i pomagać chorym! Postanowiła przywdziać fartuszek i czepek pielęgniarski z zielonym krzyżykiem i pomagać doktorowi w jego Mobilnym Centrum Medycznym. Biały ambulans z żółtym dachem jest rozkładany, dzięki czemu stwarza dodatkowe możliwości...

128.10 zł

-29%

179.79 zł

Dodaj do schowka

Opis

Świnka Peppa zawsze marzyła o tym, by zostać pielęgniarką i pomagać chorym! Postanowiła przywdziać fartuszek i czepek pielęgniarski z zielonym krzyżykiem i pomagać doktorowi w jego Mobilnym Centrum Medycznym. Biały ambulans z żółtym dachem jest rozkładany, dzięki czemu stwarza dodatkowe możliwości zabawy. Obrócony na bok dach tworzy poczekalnię dla pacjentów z dwoma fotelami, zegarem, metrem i obrazkiem na ścianie. Pozbawiony dachu pojazd staje się gabinetem lekarskim. Jest tu łóżko dla chorego, apteczka pierwszej pomocy, rentgen oraz biała szafka na narzędzia lekarskie i sprzęt, która może służyć jako lada na recepcji. Z przodu ambulansu znajdują się dwa fotele dla kierowcy i pasażera.
Do zestawu dołączono dużą figurkę Dr Browna w kitlu lekarskim, w okularach i ze stetoskopem na szyi oraz figurka Peppy w pielęgniarskim przebraniu. Zestaw daje ogromne pole do popisu podczas kreatywnej zabawy w odgrywanie bajkowych i wymyślonych scenek z ulubionymi bohaterami.
W zestawie: Dwie figurki (Peppa, Dr Brown), rozkładany pojazd, szafka na narzędzia lada na recepcji, apteczka, miś.
Wymiary figurki Dr Browna: ok. 10cm wysokości
Wymiary figurki Świnki Peppy: ok. 6cm wysokości
Peppa to mała, rozbrykana, ciekawska świnka, które kocha wycieczki i swoich przyjaciół. Jest główną bohaterką jednego z najbardziej popularnych seriali animowanych dla dzieci. Podczas wakacji wspólnie spędzają czas, wymyślając szalone zabawy. Dołącz do nich i zróbcie razem coś niesamowitego! Producentem zabawki jest firma Character Options, która od lat tworzy zabawki inspirowane serialami i filmami animowanymi dla dzieci. Każdy produkt to gwarancja wysokiej jakości i bezpieczeństwa.

Szczegóły - Peppa Pig - Mobilne Centrum Medyczne

  • Producent: Tm Toys
  • Seria: Seria Samochody I Pojazdy
  • Rok wydania: 2018
  • Kod producenta: GXP-654897
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5029736067229
  • Język: polski
  • EAN: 5029736067229
  • Wymiary: 38.0x21.0x22.5 cm

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt