Peppa Pig. Wodą malowane. Wesołe dinozaury

"Wodą malowane" to seria unikatowych kolorowanek, do których potrzebna jest jedynie woda i pędzel. Maluj wodą i odkrywaj kolory z ulubionymi bohaterami – wystarczy sięgnąć po pędzelek, a strony wypełnią się barwnymi obrazkami. Seria poprzez atrakcyjną zabawę zachęca maluszka do rozwijania...
7,50 * 10,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,95 zł

Opis


"Wodą malowane" to seria unikatowych kolorowanek, do których potrzebna jest jedynie woda i pędzel. Maluj wodą i odkrywaj kolory z ulubionymi bohaterami – wystarczy sięgnąć po pędzelek, a strony wypełnią się barwnymi obrazkami. Seria poprzez atrakcyjną zabawę zachęca maluszka do rozwijania umiejętności plastycznych.

Książeczka "Peppa Pig. Wodą malowane. Wesołe dinozaury" to opracowanie zbiorowe, więc za napisanie treści odpowiada kilka osób.

"Peppa Pig. Wodą malowane. Wesołe dinozaury" to publikacja z kategorii "Kolorowanki i naklejanki". Książki z tej sekcji dają przedszkolakom możliwość twórczej zabawy oraz wspierają ćwiczenia małej dłoni, nadgarstka i palców. Warto wspomnieć, że kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, ponieważ wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Pomoże także zredukować stres i poprawić samopoczucie.

Każde dziecko uwielbiające prehistoryczne stworzenia będzie chciało miec tę książeczkę. ?Peppa Pig. Wodą malowane. Wesołe dinozaury? w łatwy i interesujący sposób przedstawia te niesamowite, ogromne zwierzęta.

Książka ma miękką okładkę, dzięki czemu bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy czekamy w kolejce do dentysty.

Pozycja Peppa Pig. Wodą malowane. Wesołe dinozaury została udostępniona przez Wydawnictwo Media Service Zawada. Jeśli ta książeczka spodoba się maluchowi, to wybierz również pozostałe publikacje od tego wydawcy.

Ten tytuł to doskonały przykład, że nie musisz wydawać dużych pieniędzy, by zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.