NOWOŚĆ Perfect Plast Plaster przeciwbólowy ( 14 cm) 1 szt.

Perfect Plast Plaster przeciwbólowy ( 14 cm) 1 szt.

Plaster rozgrzewający z dużą ilością składników aktywnych o działaniu przeciwbólowym i łagodzącym, takich jak czarci pazur, arnika górska i kora wierzby białej. Produkt stosowany miejscowo działa kojąco na bóle mięśni i stawów, bóle menstruacyjne, dostarcza ulgi przy zwiększonej aktywności...

3.09 zł

Cena za szt. : 3.09zł

Dodaj do schowka

Opis

Plaster rozgrzewający z dużą ilością składników aktywnych o działaniu przeciwbólowym i łagodzącym, takich jak czarci pazur, arnika górska i kora wierzby białej. Produkt stosowany miejscowo działa kojąco na bóle mięśni i stawów, bóle menstruacyjne, dostarcza ulgi przy zwiększonej aktywności fizycznej, daje uczucie odprężenia i rozluźnienia mięśni. Efekt rozgrzania następuje przy udziale wilgoci, dlatego plaster należy zwilżyć od strony klejącej przed przyklejeniem. Plaster bez zwilżenia również zachowuje swoje właściwości, lecz nie działa rozgrzewająco. Czas działania: do 24 godzin. Produkt hipoalergiczny. Plaster nadaje się do cięcia.

 

 

Składniki - Perfect Plast Plaster przeciwbólowy ( 14 cm) 1 szt.

acrylates copolymer, glycerin, warming agent (vanilla extract), harpagophytum procumbens, arnica montana extract, camphor, boswellia serrata extract, polysorbate 60, salix alba bark Extract;

Sposób przygotowania i przechowywania

Plaster należy stosować na umytą i wysuszoną skórę.
1) W celu aplikacji zdjąć warstwę ochronną (aby uzyskać efekt rozgrzania należy plaster ciepłą wodą od strony klejącej)
2) Nakleić plaster na skórę.
3) Maksymalny czas noszenia plastra wynosi 24 godziny
W razie pojawienia się nieprzyjemnych doznań natychmiast usunąć plaster.

Produkt jednorazowego użytkuPrzechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym pomieszczeniu, w temperaturze poniżej 30 stopni.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Tylko do użytku zewnętrznego. Nie stosować na wrażliwe, podrażnione lub uszkodzone obszary skóry. Osoby z nadwrażliwością (alergią) na którykolwiek ze składników preparatu nie powinny stosować tego produktu. W przypaku wystąpienia podrażnień, należy zaprzestać używania. Nie stosować u dzieci w wieku poniżej 16 lat oraz kobiet w ciąży i karmiących piersią. Nie stosować po upływie terminu przydatności podanym na opakowaniu. Nie należy stosować produktu, jeżeli opakowanie zostało naruszone.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Perfect Plast Plaster przeciwbólowy ( 14 cm) 1 szt.

  • Producent: Perfect Plast
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5901812125460
  • EAN: 5901812125460