NOWOŚĆ Perfect Plast Plaster z opatrunkiem do cięcia 50 cm x 6 cm

Perfect Plast Plaster z opatrunkiem do cięcia 50 cm x 6 cm

OPISPlaster ekonomiczny marki Perfect Plast to wysokiej jakości plastry opatrunkowe, kompletowane w różne zestawy dopasowane do potrzeb klientów. Plaster ekonomiczny to plaster do cięcia na bazie białej 100% bawełnianej tkaniny. Pozwala zabezpieczyć rany o różnej wielkości, dzięki możliwości...

4.29 zł

Dodaj do schowka

Opis

OPIS
Plaster ekonomiczny marki Perfect Plast to wysokiej jakości plastry opatrunkowe, kompletowane w różne zestawy dopasowane do potrzeb klientów. Plaster ekonomiczny to plaster do cięcia na bazie białej 100% bawełnianej tkaniny. Pozwala zabezpieczyć rany o różnej wielkości, dzięki możliwości przycięcia do odpowiedniego rozmiaru. Plaster jest niezwykle wytrzymały, oddychający i hipoalergiczny. Opakowanie posiada eurozawieszkę. Plaster jest o rozmiarze 50 cm na 6 cm.
Zawartość opakowania: 1 sztuka plastra białego tekstylnego 50 cm x 6 cm

SPOSÓB UŻYCIA
Oczyścić i zdezynfekować ranę, osuszyć jej okolicę. Zdjąć warstwę ochronną z części, w której znajduje się opatrunek i przykładając go do rany, przykleić plaster w miejscu skaleczenia. Produkt przeznaczony do jednorazowego użytku, do miejscowego stosowania na skórę.

ZALECAN WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, w oryginalnym opakowaniu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Dane producenta/dystrybutora

Bio Planet S.A. Fabryczna 9B, 05-084 Leszno k. Warszawy

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Perfect Plast Plaster z opatrunkiem do cięcia 50 cm x 6 cm

  • Producent: Perfect Plast
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5901812127143
  • EAN: 5901812127143