Perfect Plast Plastry opatrunkowe zestaw tekstylny 12 szt.

Perfect Plast to wysokiej jakości plastry opatrunkowe, kompletowane w różne zestawy dopasowane do potrzeb klientów. Textile to delikatne, hipoalergiczne plastry o wysokiej zawartości bawełny (65%), odpowiednie nawet dla bardzo wrażliwej skóry. Minimalizują ryzyko wystąpienia podrażnień i reakcji...

4.98 zł

Cena za szt. : 0.42zł

Dodaj do schowka

Opis

Perfect Plast to wysokiej jakości plastry opatrunkowe, kompletowane w różne zestawy dopasowane do potrzeb klientów. Textile to delikatne, hipoalergiczne plastry o wysokiej zawartości bawełny (65%), odpowiednie nawet dla bardzo wrażliwej skóry. Minimalizują ryzyko wystąpienia podrażnień i reakcji alergicznych. Opatrunek nie przykleja się do rany, a tym samym jego usunięcie jest bezbolesne. Powłoka nośna, dzięki wysokiej przepuszczalności pary wodnej i powietrza, pozwala skórze oddychać.

Opakowanie zawiera 12 plastrów bawełnianych o rozmiarze 19x72 mm. Opakowanie posiada eurozawieszkę.

Zastosowanie: Oczyścić i zdezynfekować ranę, osuszyć jej okolicę. Zdjąć warstwę ochronną z części, w której znajduje się opatrunek i przykładając go do rany, przykleić plaster w miejscu skaleczenia. Produkt przeznaczony do jednorazowego użytku, do miejscowego stosowania na skórę.

Przygotowywanie i przechowywanie: Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, w oryginalnym opakowaniu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Dane producenta: Eurus Sp. z o.o., Ignatki 40/1, 16-001 Kleosin, Polska

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Perfect Plast Plastry opatrunkowe zestaw tekstylny 12 szt.

  • Seria Perfect Plast
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5901812129727
  • EAN: 5901812129727
  • Wymiary: 13 x 8 x 2 cm