Perma-Guard Ziemia okrzemkowa amorficzna (Diatomit) 400 g

Ziemia okrzemkowa (Diatomit) Perma-Guard jest naturalną substancją pochodzenia organicznego, składającą się ze skorupek jednokomórkowych mikroskopijnych organizmów żyjących miliony lat temu – fitoplanktonu. Ziemia okrzemkowa pochodzi z niezwykle czystych słodkowodnych złóż diatomitowych Melorsira...

29.99 zł

-12%

33.98 zł

Cena za kg : 74.98zł

Dodaj do schowka

Opis

Ziemia okrzemkowa amorficzna firmy PERMA-GUARD to produkt, który dzięki swojej specyficznej budowie i wysokiej zawartości krzemu stał się praktycznym, i co ważniejsze - skutecznym sposobem na dokładne pozbycie się z organizmu zanieczyszczeń i toksyn. Spożywanie tego naturalnego detoksykantu pomaga przywrócić siłę i energię w stanach osłabienia i zwiększyć ogólną odporność organizmu. Wpływa też korzystnie na kondycję włosów, paznokci oraz skóry, a także ogólną poprawę samopoczucia.

Ziemia okrzemkowa ma pozytywne działanie na układ trawienny i wspiera walkę z nadprogramowymi kilogramami. Dzięki niej organizm zaczyna pracować wydajniej, a z przewodu pokarmowego zostają usunięte niepotrzebne złogi pokarmowe oraz toksyny. Ziemię okrzemkową można spożywać przez cały rok.

Stosowanie: Należy stopniowo przyzwyczajać organizm do spożycia ziemi okrzemkowej. Początkowa dawka dla osób dorosłych nie powinna przekraczać 3 gram produktu rozpuszczonego w szklance wody. Po kilku tygodniach ilość można zwiększyć do 15 gram na szklankę wody.

Opakowanie zawiera 400 gram ziemi okrzemkowej pochodzenia słodkowodnego. Producentem specyfiku jest firma PERMA-GUARD, która pojawiła się na rynku już czterdzieści lat temu. Słynie przede wszystkim z wysokiej jakości, czystej, spożywczej ziemi okrzemkowej, dzięki czemu jest znana na całym świecie.

Ziemia okrzemkowa (Diatomit) Perma-Guard jest naturalną substancją pochodzenia organicznego, składającą się ze skorupek jednokomórkowych mikroskopijnych organizmów żyjących miliony lat temu – fitoplanktonu. Ziemia okrzemkowa pochodzi z niezwykle czystych słodkowodnych złóż diatomitowych Melorsira Preicelanica, które odznaczają się regularnym cylindrycznym kształtem skorupek, wysoką twardością, małą łamliwością i posiadającymi niezwykle małe dziurki na ścianach cylindrów, przyczyniających się do doskonałej absorpcji płynów.
 

Składniki - Perma-Guard Ziemia okrzemkowa amorficzna (Diatomit) 400 g

100% ziemi okrzemkowej pochodzenia słodkowodnego (krzemionka amorficzna).

Sposób przygotowania i przechowywania

Dorośli (ilość miarek - zawartość ziemi okrzemkowej):

 

1 tydzień: 1 miarka - 3 g;

2 tydzień: 2 miarki - 6 g;

3 tydzień: 3 miarki - 9 g;

4 tydzień: 4 miarki - 12 g;

5 tydzień: 5 miarek - 15 g (maksymalna dzienna porcja)

Przechowywać w suchym miejscu. W sposób niedostępny dla małych dzieci.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nie dopuszczaj do przedostania się produktu do oczu. Ziemia okrzemkowa z uwagi na właściwości wysuszające, może powodować ich suchość. Unikaj długotrwałego wdychania dużych stężeń rozpylanego produktu, gdyż może to doprowadzić do podrażnień układu pokarmowego. Nie zaleca się stosowania produktu u osób w przypadku problemów z płucami i układem oddechowym lub astmą.

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Osoby przyjmujące leki powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane małym dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym. Produkt ważny do spożycia bezterminowo.

Dane producenta/dystrybutora

Bio Planet S.A., Fabryczna 9B, 05-084 Leszno k. Warszawy

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Perma-Guard Ziemia okrzemkowa amorficzna (Diatomit) 400 g

  • Producent: Perma-Guard
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5906395603077
  • EAN: 5906395603077
  • Wymiary: 17.1 x 10.4 x 10.4 cm