NOWOŚĆ Persi Flora Proszek do prania do koloru 10 kg

Persi Flora Proszek do prania do koloru 10 kg

Proszek do prania do koloru. Zawiera mydło oraz aktywne enzymy, które skutecznie usuwają plamy i silne zabrudzenia. Jest odpowiedni do prania we wszystkich typach pralek i do prania ręcznego. Zawiera składniki chroniące pralkę przed osadzaniem kamienia. To proszek stworzony do prania i ochrony barw...
48,90 * 55,00 zł
Cena za kg : 4.89zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 53,99 zł

Opis

Proszek do prania do koloru. Zawiera mydło oraz aktywne enzymy, które skutecznie usuwają plamy i silne zabrudzenia. Jest odpowiedni do prania we wszystkich typach pralek i do prania ręcznego. Zawiera składniki chroniące pralkę przed osadzaniem kamienia. To proszek stworzony do prania i ochrony barw ubrań. Prana odzież zachowuje intensywność kolorów nawet po długim czasie użytkowania. Innowacyjna receptura zapewni czystość i świeżość pranych ubrań. Doskonale działa już w temperaturze 30°C nawet na krótkich programach.

Szczegóły - Persi Flora Proszek do prania do koloru 10 kg

  • Producent: Persi Flora
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4170000022435
  • EAN: 4170000022435
  • Wymiary: 35 x 29 x 14 cm

Składniki - Persi Flora Proszek do prania do koloru 10 kg

Siarczan sodu, Niejonowe środki powierzchniowo czynne, Mydło sodowe, Fosfonian, Zapach, Rozjaśniacz optyczny, Polikarboksylany, Węglan sodu, Enzymy, Anionowy środek powierzchniowo czynny kwas, Poliwinylopirolidon, Sól.

Sposób przygotowania i przechowywania

Porady dotyczące prania: nie używać do wełny i jedwabiu, postępuj zgodnie z instrukcją prania odzieży, przestrzegać zaleceń dotyczących dawkowania.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Stosować ochronę oczu.

W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady / zgłosić się pod opiekę lekarza.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
To się opłaca! Zestawy do domu >>