Persil Color Proszek do prania kolorowych tkanin 2.9 kg

Proszek do Kolorów Persil klasyczne rozwiązanie, aby zachować żywe kolory Twojego prania! Persil 360° Complete Clean to wszystko, czego potrzebujesz dla perfekcyjnie czystego prania. Jego nowa formuła zawiera unikalne połączenie substancji czynnych, aby dostarczyć Ci idealne rozwiązanie dla...

30.99 zł

-23%

39.99 zł

Cena za kg : 10.59zł

Dodaj do schowka

Opis

Kolor naszych ubrań to coś, o co warto dbać, a staje się to jeszcze łatwiejsze z najnowszym proszkiem do prania marki Persil. Nowa formuła pozwala na cieszenie się żywymi barwami, które swoją głębią przypominają tkaniny prosto ze sklepu. Wszystko to zapewnione zostało przez innowacyjne technologie, których nigdy nie brakuje w produktach tego klasycznego już koncernu.

Zastosowano tutaj 360° Complete Clean, a więc formułę, która pozwala na dokładne wniknięcie we włókna materiału, aby usunąć nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia. Rezultatem jest czystość, o której nawet nie myślałeś, że jest możliwa. Stare plamy, które stały się już codziennością, mogą z łatwością zniknąć, a efekty zauważyć można już po pierwszym praniu.

Czystość łączy się z żywymi kolorami, które będą przyciągały wzrok swoją głębokością. Jednocześnie możesz cieszyć się świeżością, która utrzymuje się nie tylko bezpośrednio po praniu, ale przez długi czas. A jakby tego było mało, proszek jest łagodny dla tkanin. Mimo że ma bardzo silne właściwości odplamiające, nie musisz martwić się o uszkodzenie swoich ulubionych ubrań.

Firma Persil już od wielu lat dostarcza swoim klientom najwyższej jakości środki piorące, które są nie tylko sprawne, ale też ekonomicznie opłacalne. Proszek Color starczy nawet na 45 prań, a wszystko to w przystępnej cenie, która wręcz zaprasza do kupna. Jeśli więc szukasz sposobu na czyste, świeże i nieszarzejące ubrania, Persil będzie świetną opcją - już dziś zapewnij nowe życie swoim ubraniom!

Składniki - Persil Color Proszek do prania kolorowych tkanin 2.9 kg

5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, fosfoniany, polikarboksylany, zeolity, mydło enzymy kompozycja zapachowa

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w temperaturze 5-40°C. Najlepiej zużyć przed upływem 3 lat od daty produkcji podanej na opakowaniu.

Przechowywać poza zasięgiem dzieci.

Osoby o wrażliwej lub uszkodzonej skórze powinny unikać dłuższego kontaktu z produktem.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Uwaga. Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Stosować ochronę oczu.

W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady lekarza.

W razie połknięcia skontaktować się z lekarzem.

Nieprzydatny do prania wełny, jedwabiu i innych delikatnych tkanin.

Dane producenta/dystrybutora

Henkel Polska Sp. z o.o. ul. Domaniewska 41 02-672 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Persil Color Proszek do prania kolorowych tkanin 2.9 kg

  • Producent: Persil
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9000101362053
  • EAN: 9000101362053
  • Wymiary: 38 x 22 x 12 cm