NOWOŚĆ Persil Kapsułki do prania Power Caps Universal

Persil Kapsułki do prania Power Caps Universal

Persil Power Caps z technologią Deep Clean Plus zawiera unikalną kombinację składników aktywnych, które walczą z uporczywymi plamami. Środek do prania wnika głęboko we włókna, usuwając najmniejsze zabrudzenia. Zapewnia blask, 30 dni świeżości*. *po przechowywaniu w garderobie.
69,99 * 74,99 zł
Cena za szt. : 1.06zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 74,99 zł

Opis

Persil Power Caps z technologią Deep Clean Plus zawiera unikalną kombinację składników aktywnych, które walczą z uporczywymi plamami. Środek do prania wnika głęboko we włókna, usuwając najmniejsze zabrudzenia.

Zapewnia blask, 30 dni świeżości*.
*po przechowywaniu w garderobie.

Szczegóły - Persil Kapsułki do prania Power Caps Universal

  • Producent: Persil
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9000101563276
  • EAN: 9000101563276
  • Wymiary: 30 x 9 x 32 cm

Składniki - Persil Kapsułki do prania Power Caps Universal

15-30 % anionowe środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czynne, 5-15 % mydło, <5 % fosfoniany, rozjaśniacz optyczny, enzymy, kompozycja zapachowa (Geraniol, Linalool).

Sposób przygotowania i przechowywania

Produkt nieprzydatny do prania wełny, jedwabiu i innych delikatnych tkanin.

1 kapsułka = 1 pranie. Do wszystkich zakresów twardości wody. Gdy ładunek pralki przekracza 4,5 kg lub pranie jest mocno zabrudzone, użyć 2 kapsułki.

Najlepiej zużyć przed upływem 18 miesięcy od daty produkcji podanej na opakowaniu.

Przechowywać w zamkniętym oryginalnym opakowaniu. Nie dotykać mokrymi rękami. Nie ściskać, nie przebijać, nie rozrywać i nie przecinać kapsułek.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Skoncentrowany środek do prania białych tkanin w pralkach. Uwaga. Zawiera subtylisynę. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Działa drażniąco na skórę. Działa drażniąco na oczy. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady lekarza. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ lub lekarzem. Całkowicie opróżnione opakowanie usuwać do odpadów komunalnych wg lokalnych zasad.

Dane producenta/dystrybutora

Henkel Polska Sp. z o.o. ul. Domaniewska 41, 02-672 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>