Persil Power Caps Kapsułki do prania białego Universal Zestaw 2 x 46 szt.

Power Caps Kapsułki do prania białego Universal Zestaw 2 x 46 szt. Persil Power Caps z technologią Deep Clean Plus zawiera unikalną kombinację składników aktywnych, które walczą z uporczywymi plamami. Środek do prania wnika głęboko we włókna, usuwając najmniejsze cząsteczki plam, aby uzyskać...
109,90 * 127,98 zł
63.99*54.95 zł/ za szt. w zest.
Cena za szt. : 1.19zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 63,99 zł

Opis

Power Caps Kapsułki do prania białego Universal Zestaw 2 x 46 szt.

Persil Power Caps z technologią Deep Clean Plus zawiera unikalną kombinację składników aktywnych, które walczą z uporczywymi plamami. Środek do prania wnika głęboko we włókna, usuwając najmniejsze cząsteczki plam, aby uzyskać nieskazitelny efekt i blaks ubrań. Ciesz się perfekcyjną czystością i długotrwałą świeżością. Persil Power Caps są skuteczne w niskich temperaturach, nawet od 20°C.

Zapewnia blask, 30 dni świeżości*
*po przechowywaniu w garderobie

Szczegóły - Persil Power Caps Kapsułki do prania białego Universal Zestaw 2 x 46 szt.

  • Producent: Persil
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: ZEST_PERSIL002

Produkty w zestawie (2)

Składniki - Persil Power Caps Kapsułki do prania białego Universal Zestaw 2 x 46 szt.

15–30% niejonowe środki powierzchniowo czynne, anionowe środki powierzchniowo czynne 5-15% mydlo rozjaśniacz optyczny enzymy <5% fosfoniany kompozycja zapachowa

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w zamkniętym opakowaniu. nie dotykać mokrymi rękami. nie przebijać, nie rozrywać i nie przecinać kapsułek. produkt nieprzydatny do prania wełny, jedwabiu i innych delikatnych tkanin. najlepiej zużyć przed upływem 18 miesięcy od daty produkcji podanej na opakowaniu. przechowywać wyłącznie w oryginalnym opakowaniu.

Produkt nieprzydatny do prania wełny, jedwabiu i innych delikatnych tkanin.

1 kapsułka = 1 pranie. Do wszystkich zakresów twardości wody. Gdy ładunek pralki przekracza 4,5 kg lub pranie jest mocno zabrudzone, użyć 3 kapsułki.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Skoncentrowany środek do prania białych tkanin w pralkach. Uwaga. Zawiera subtylisynę. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Działa drażniąco na skórę. Działa drażniąco na oczy. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady lekarza. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ lub lekarzem. Całkowicie opróżnione opakowanie usuwać do odpadów komunalnych wg lokalnych zasad.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również