Persil Power Caps Kapsułki do prania tkanin kolorowych Zestaw 2 x 46 szt.

Power Caps Kapsułki do prania tkanin kolorowych Zestaw 2 x 46 szt. Produkt nieprzydatny do prania wełny, jedwabiu i innych delikatnych tkanin. Zapewnia blask, 30 dni świeżości* *po przechowywaniu w garderobie
99,98 * 127,98 zł
63.99*49.99 zł/ za szt. w zest.
Cena za szt. : 1.09zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 63,99 zł

Opis

Power Caps Kapsułki do prania tkanin kolorowych Zestaw 2 x 46 szt.

Produkt nieprzydatny do prania wełny, jedwabiu i innych delikatnych tkanin.

Zapewnia blask, 30 dni świeżości*
*po przechowywaniu w garderobie

Szczegóły - Persil Power Caps Kapsułki do prania tkanin kolorowych Zestaw 2 x 46 szt.

  • Producent: Persil
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: ZEST_PERSIL001

Produkty w zestawie (2)

Składniki - Persil Power Caps Kapsułki do prania tkanin kolorowych Zestaw 2 x 46 szt.

15-30 % anionowe środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czynne, 5-15 % mydło, <5 % fosfoniany, enzymy, kompozycja zapachowa (Geraniol, Linalool).

Sposób przygotowania i przechowywania

1 kapsułka = 1 pranie. Do wszystkich zakresów twardości wody. Gdy ładunek pralki przekracza 4,5 kg lub pranie jest mocno zabrudzone, użyć 3 kapsułki.

Przechowywać w zamkniętym oryginalnym opakowaniu. Nie dotykać mokrymi rękami. Nie ściskać, nie przebijać, nie rozrywać i nie przecinać kapsułek.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Skоnсеntrowany środek do prania tkanin kolorowych w pralkach. Uwaga. Zawiera subtylisynę. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Działa drażniąco na skórę. Działa drażniąco na oczy. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady lekarza. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ lub lekarzem. Całkowicie opróżnione opakowanie usuwać do odpadów komunalnych wg lokalnych zasad.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również