Persil Skoncentrowany środek do prania Fresh Active 41 x 25 g

Persil Discs 4w1 to kapsułki do prania, na których możesz polegać, aby uzyskać perfekcyjne rezultaty i higieniczną czystość Twojego prania. Usuwają nawet najbardziej uporczywe plamy, nie niszcząc Twoich ubrań. Każda z 4 komór kapsułki zawiera silną formułę, zaprojektowaną do działania w 4...
54,99 * 59,99 zł
Cena za kg : 53.65zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 54,99 zł

Opis

Persil Discs 4w1 to kapsułki do prania, na których możesz polegać, aby uzyskać perfekcyjne rezultaty i higieniczną czystość Twojego prania. Usuwają nawet najbardziej uporczywe plamy, nie niszcząc Twoich ubrań. Każda z 4 komór kapsułki zawiera silną formułę, zaprojektowaną do działania w 4 kluczowych obszarach: usuwanie plam, zapewnienie długotrwałej świeżości, utrzymywanie blasku kolorów i ochrona tkanin.

92% składników biodegradowalnych.

Produkt wystarcza na 41 prań.

Składniki - Persil Skoncentrowany środek do prania Fresh Active 41 x 25 g

15-30% niejonowe środki powierzchniowo czynne, anionowe środki powierzchniowo czynne, 5-15% mydło, <5% fosfoniany, enzymy, kompozycja zapachowa (Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool).

Sposób przygotowania i przechowywania

Produkt nieprzydatny do prania wełny, jedwabiu i innych delikatnych tkanin.

Do wszystkich zakresów twardości wody. Gdy ładunek pralki przekracza 4,5 kg lub pranie jest mocno zabrudzone, użyć 2 kapsułki. Po prostu wrzuć kapsułkę do bębna pralki, następnie pranie i pozwól jej działać.

Przechowywać w temperaturze otoczenia. Przechowywać w zamkniętym oryginalnym opakowaniu.

Najlepiej zużyć przed upływem 18 miesięcy od daty produkcji podanej na opakowaniu.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nie dotykać mokrymi rękami. Nie ściskać, nie przebijać, nie rozrywać i nie przecinać kapsułek.

Skoncentrowany środek w kapsułkach do prania tkanin kolorowych w pralkach. Uwaga. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Działa drażniąco na skórę. Działa drażniąco na oczy. Działa szkodliwie na organizmy wodne powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi.

W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: umyć dużą ilością wody. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady lekarza. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ lub lekarzem. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Całkowicie opróżnione opakowanie usuwać do odpadów komunalnych wg lokalnych zasad.

Informacja alergenna

Zawiera subtylisynę.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Persil Skoncentrowany środek do prania Fresh Active 41 x 25 g

  • Producent: Persil
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9000101537642
  • EAN: 9000101537642
  • Wymiary: 30 x 25 x 9 cm

Inni Klienci kupili również