NOWOŚĆ Perspiblock Antyperspirant z kulce 50 ml

Perspiblock Antyperspirant z kulce 50 ml

  • Perspiblock
  • 5906071042251
  • 3 dni
Antyperspirant Perspiblock deo przeznaczony jest dla osób z problemem nadmiernej potliwości, dla których działanie tradycyjnych antyperspirantów okazało się nieskuteczne. Aktywne związki występujące w produkcie wpływają na zmniejszenie pocenia się. Udowodnione działanie przeciwbakteryjne składników...

25.38 zł

Cena za L : 507.6zł

Dodaj do schowka

Opis

Antyperspirant Perspiblock deo przeznaczony jest dla osób z problemem nadmiernej potliwości, dla których działanie tradycyjnych antyperspirantów okazało się nieskuteczne. Aktywne związki występujące w produkcie wpływają na zmniejszenie pocenia się. Udowodnione działanie przeciwbakteryjne składników pomaga zniwelować przykry zapach potu. Perspiblock deo zawiera alantoinę, która działając łagodząco oraz wygładzająco, zapobiega powstawaniu podrażnień skóry.

Dodatkowe informacje: Perspiblock deo jest produktem kosmetycznym bezwonnym, dlatego nie wyklucza stosowania kosmetyków zapachowych, takich jak wody toaletowe i perfumy.

Sposób użycia: Perspiblock deo jest kosmetykiem przeznaczonym do stosowania zewnętrznego, na okolice skóry nadmiernie pocące się tj. pachy, dłonie i stopy. Stosować tylko na czystą, suchą i zdrową skórę. Nie stosować w ciągu 48 godzin po depilacji. Przez pierwsze 2-5 dni Perspiblock deo należy stosować każdego wieczoru przed snem, do osiągnięcia pożądanego efektu. Następnie stosować 1-2 razy w tygodniu lub tak często jak jest to konieczne, aby utrzymać intensywność pocenia się pod kontrolą. Po wieczornym zastosowaniu należy rano umyć miejsce aplikacji delikatnym mydłem i spłukać wodą. Rano nie należy stosować preparatu powtórnie. W celu uniknięcia podrażnień nie zaleca się używania innych dezodorantów lub antyperspirantów w ciągu następnego dnia po aplikacji. Przeznaczony dla osób dorosłych.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Perspiblock Antyperspirant z kulce 50 ml

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5906071042251