Perwoll Renew Blossom Płynny środek do prania (54 prania) 2.97 L

Specjalny detergent do prania wszystkich rodzajów tkanin, nadaje ubraniom elegancki zapach. Perwoll Renew to płyn do prania, który czyści ubrania, zapewniając jednocześnie wysoki poziom ochrony włókien. Perwoll Renew odświeża kolory i utrzymuje ich intensywność. Płynu można używać już w niskich...
43,99
Cena za L : 14.81zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 29,99 zł

Opis

Specjalny detergent do prania wszystkich rodzajów tkanin, nadaje ubraniom elegancki zapach.

Perwoll Renew to płyn do prania, który czyści ubrania, zapewniając jednocześnie wysoki poziom ochrony włókien. Perwoll Renew odświeża kolory i utrzymuje ich intensywność. Płynu można używać już w niskich temperaturach, dla różnego rodzaju tkanin, nawet delikatnych. Jeśli martwisz się, że twoje ubrania rozciągają się, kurczą, blakną lub tracą formę, nie musisz dalej szukać.

Szczegóły - Perwoll Renew Blossom Płynny środek do prania (54 prania) 2.97 L

  • Producent: Perwoll
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9000101576108
  • EAN: 9000101576108
  • Wymiary: 32.8 x 18.5 x 9.5 cm

Składniki - Perwoll Renew Blossom Płynny środek do prania (54 prania) 2.97 L

5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, mydło, enzymy, kompozycja zapachowa (Citronellol, Coumarin, Limonene, Linalool), środki konserwujące: Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone.

Sposób przygotowania i przechowywania

Stosuj się do zaleceń producenta tekstyliów. Zalecamy stosowanie programów do prania tkanin delikatnych i wykorzystywanie nie więcej niż połowy ładowności bębna. Wstrząśnij butelkę z płynem przed użyciem.

Przechowywać w temperaturze otoczenia. Najlepiej zużyć przed upływem 3 lat od daty produkcji podanej na opakowaniu.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Zawiera 2-metyloizotiazol-3(2H)-on. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Stosować ochronę oczu. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady lekarza. Zawartość / pojemnik usuwać zgodnie z krajowymi przepisami.

Zdejmij folię - butelka nadaje się do recyklingu.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>