Perwoll Renew White Płynny środek do prania (54 prania) 2.97 L

Specjalny detergent do prania tkanin białych. Perwoll Renew to płyn do prania, który czyści ubrania, zapewniając jednocześnie wysoki poziom ochrony włókien. Perwoll Renew odświeża kolory i utrzymuje ich intensywność. Płynu można używać już w niskich temperaturach, dla różnego rodzaju tkanin, nawet...
43,99
Cena za L : 14.81zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 29,99 zł

Opis

Specjalny detergent do prania tkanin białych.

Perwoll Renew to płyn do prania, który czyści ubrania, zapewniając jednocześnie wysoki poziom ochrony włókien. Perwoll Renew odświeża kolory i utrzymuje ich intensywność. Płynu można używać już w niskich temperaturach, dla różnego rodzaju tkanin, nawet delikatnych. Jeśli martwisz się, że twoje ubrania rozciągają się, kurczą, blakną lub tracą formę, nie musisz dalej szukać.

Szczegóły - Perwoll Renew White Płynny środek do prania (54 prania) 2.97 L

  • Producent: Perwoll
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9000101578171
  • EAN: 9000101578171
  • Wymiary: 32.8 x 18.5 x 9.5 cm

Składniki - Perwoll Renew White Płynny środek do prania (54 prania) 2.97 L

5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, mydło, enzymy, kompozycja zapachowa (Alpha-Isomethyl Ionone), rozjaśniacz optyczny, środki konserwujące: Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone.

Sposób przygotowania i przechowywania

Stosuj się do zaleceń producenta tekstyliów. Zalecamy stosowanie programów do prania tkanin delikatnych i wykorzystywanie nie więcej niż połowy ładowności bębna. Wstrząśnij butelkę z płynem przed użyciem.

Przechowywać w temperaturze otoczenia. Najlepiej zużyć przed upływem 3 lat od daty produkcji podanej na opakowaniu.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Zawiera 2-metyloizotiazol-3(2H)-on. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Stosować ochronę oczu. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady lekarza. Zawartość / pojemnik usuwać zgodnie z krajowymi przepisami.

Zdejmij folię - butelka nadaje się do recyklingu.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>