NOWOŚĆ Pictionary Air GPL54 gra MATTEL

Pictionary Air GPL54 gra MATTEL

  • Mattel
  • 887961889567
  • 3 dni
Przedstawiamy Pictionary Air™ – przezabawną nową wersję klasycznej rodzinnej gry w rysowanie W tej nowej wersji znanej gry rysujesz w powietrzu, a Twój rysunek pojawia się na ekranie. Aby zacząć zabawę, pobierz aplikację Pictionary Air™ na smartfona lub tablet. Skieruj aparat w aplikacji na...

109.03 zł

-12%

123.90 zł

Dodaj do schowka

Opis

Przedstawiamy Pictionary Air™ – przezabawną nową wersję klasycznej rodzinnej gry w rysowanie W tej nowej wersji znanej gry rysujesz w powietrzu, a Twój rysunek pojawia się na ekranie. Aby zacząć zabawę, pobierz aplikację Pictionary Air™ na smartfona lub tablet. Skieruj aparat w aplikacji na rysownika, a pojawi się on wraz z tworzonym obrazkiem na ekranie urządzenia. Aby radość z zabawy była jeszcze większa, możesz przesłać rysunki ze smartfona lub tabletu na telewizor, korzystając z urządzenia Apple TV, Chromecast lub innego urządzenia do przesyłania danych. Wymagane kompatybilne urządzenie do przesyłania danych. Informacje o kompatybilnych urządzeniach znajdziesz na stronie pomocy Pictionary Air™ www.pictionary.com/support . Rozgrywka Weź kartę z hasłami oraz pisak Pictionary Air™ i szykuj się do gry Twoja drużyna będzie próbowała odgadnąć hasła w miarę, jak będziesz je rysować. Aplikacja Pictionary Air™ dostępna na urządzenia z systemem iOS i Android rejestruje to, co rysujesz, więc trzymaj pisak skierowany świecącym końcem w stronę aparatu smartfona/tabletu. Aplikacja zlicza wyniki, aby gra toczyła się jeszcze łatwiej i przyjemniej. INTERAKTYWNA ZABAWA W RYSOWANIE Wchodź w „interakcję” ze swoimi rysunkami – jak w kalamburach – aby pomóc członkom drużyny odgadnąć hasło. Jeśli na przykład rysujesz balon, dorysuj mu sznurek, który możesz trzymać w ręku Jeśli rysujesz kapelusz, wybierz taką pozycję, aby pojawił się na Twojej głowie WIĘCEJ CZASU NA RYSOWANIE Aplikacja Pictionary Air™ pozwala dostosować odliczanie w rundzie i liczbę rund, aby dać początkującym lub młodszym graczom więcej czasu na rysowanie. Tryb selfie umożliwia rysowanie bez ograniczeń czasowych – możesz go używać do ćwiczeń i zabawy w pojedynkę ZACHOWAJ WSPOMNIENIA Niezależnie od tego, czy rysujesz, zgadujesz czy oglądasz rozgrywkę, rezultaty są przezabawne Nagrywaj swoją kolejkę w aplikacji i odtwarzaj ją do woli, aby przypomnieć sobie tę świetną zabawę lub pokazać ją znajomym ZAWARTOŚĆ W zestawie jest jeden pisak Pictionary Air™, 112 dwustronnych kart z hasłami, pudełko na karty i instrukcja. W zestawie znajduje się jedna bateria alkaliczna typu AA. Ta rodzinna gra to doskonały wybór na każde przyjęcie lub wieczór gier. Dla dorosłych i dzieci w wieku od 8 lat. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.
·  Poderwij się do zabawy dzięki Pictionary Air™ – przezabawnej nowej wersji klasycznej rodzinnej gry w rysowanie
·  Pobierz bezpłatną aplikację Pictionary Air™, skieruj aparat w aplikacji na rysownika, a pojawi się on wraz z tworzonym obrazkiem na ekranie urządzenia.
·  Jedna osoba z drużyny rysuje hasła w powietrzu, a reszta drużyny zgaduje, jaki obrazek widzi na ekranie. Gra się na zmianę. Zespół, który zdobędzie najwięcej punktów, wygrywa
·  Łatwa w obsłudze aplikacja umożliwia rejestrowanie rozgrywki i odtwarzanie jej, by pośmiać się między rundami, a także pozwala zapisywać i udostępniać ją przyjaciołom.
·  Dostosuj odliczanie w rundzie i liczbę rund, aby dać początkującym lub młodszym dzieciom więcej czasu na rysowanie. Tryb selfie umożliwia rysowanie bez ograniczeń czasowych i rund.
·  Aby radość z zabawy była jeszcze większa, możesz przenieść rozgrywkę na telewizor, korzystając z urządzenia Apple TV, Chromecast lub innego kompatybilnego urządzenia do przesyłania danych. Wymagane kompatybilne urządzenie do przesyłania danych. Informacje o kompatybilnych urządzeniach znajdziesz na stronie pomocy Pictionary Air™ www.pictionary.com/support . Możesz też wykorzystać adaptery nie znajdują się w zestawie , aby bezpośrednio podłączyć smartfon/tablet do telewizora za pomocą wejścia HDMI.
·  Pictionary Air™ to doskonały wybór na każde przyjęcie lub wieczór gier. Dla dorosłych i dzieci w wieku od 8 lat. W zestawie jest pisak Pictionary Air™, 112 dwustronnych kart z hasłami i pudełko na karty.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Pictionary Air GPL54 gra MATTEL

  • Producent: Mattel
  • Wiek: od 8 lat
  • Kod producenta: GPL54
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 887961889567
  • EAN: 887961889567