Pidżamersi poszukaj i znajdź Outlet

Kotboy, Sowella i Gekson to trójka przyjaciół, która gdy zapada zmrok - rusza ratować Świat. Tym razem to oni będą potrzebowali pomocy, dlatego liczą na Ciebie. Szukaj w książce szczegółów i wykonaj zadania z Pidżamersami.
9,92 * 22,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 9,56 zł

Opis


Kotboy, Sowella i Gekson to trójka przyjaciół, która gdy zapada zmrok - rusza ratować Świat.
Tym razem to oni będą potrzebowali pomocy, dlatego liczą na Ciebie.
Szukaj w książce szczegółów i wykonaj zadania z Pidżamersami.

Tytuł "Pidżamersi.POSZUKAJ i ZNAJDŹ" to praca zbiorowa, więc za opisane treści odpowiedzialnych jest kilka osób.

"Pidżamersi.POSZUKAJ i ZNAJDŹ" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej książki to gwarancja świetnej zabawy. Krótka forma to doskonały pomysł, aby dziecko w wieku od 3 do 5 lat zachowało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Poznaj 5 zalet czytania książek z maluchami:

  • Kontakt z książkami ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Dzięki lekturze rozbudza się u nich ciekawość świata. Ta książeczka z pewnością pobudzi go do zadawania niekończących się pytań.
  • Piękne, kolorowe ilustracje stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest również cudownym sposobem kształcenia zdolności mowy i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to doskonała zabawa dla dziecka i rodzica. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Opowieść wydano w twardej okładce. Dzięki dobrej jakości wykonaniu książka znacznie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jeśli po lekturze całej książeczki, dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy perypetii bohaterów tego cyklu, nie zastanawiaj się - sprawdź również pozostałe książki z cyklu "Poszukaj i znajdź".

Jest to krótka publikacja - jej długość to 14 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Publikacja Pidżamersi.POSZUKAJ i ZNAJDŹ została wydana przez Wydawnictwo Media Service Zawada. Jeśli ta książeczka zaintryguje małego człowieka, to zobacz także pozostałe pozycje tego wydawcy.

Ten tytuł to dobry przykład, że nie musisz wydawać dużych pieniędzy, by zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.