Pieniądze i Kalkulator

Idealny dodatek do wszystkich produktów spożywczych firmy BigJigs. Posiada wbudowany kalkulator oraz rolkę na paragony.  Szuflada pozwala na bezpieczne przechowywanie pieniędzy. Zabawka umożliwia rozwój umiejętności liczenia, a także zachęci do kreatywnego odgrywania ról. Wykonana z wysokiej...

111.02 zł

-20%

138.78 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Dzieci uwielbiają zabawy związane z odgrywaniem ról. Zabawy w dom lub w sklep są nie tylko zajmujące i ciekawe, są również niezwykle ważne dla prawidłowego rozwoju malucha, to także wspaniały sposób na spędzenie cennego czasu rodziców z pociechami. Zabawy w sklep uczą odpowiedniej interakcji, zachowania w codziennych sytuacjach, rozwijają słownictwo. Warto więc zainwestować w odpowiednie zabawki edukacyjne, które sprawią, że zabawa będzie jeszcze ciekawsza, a przede wszystkim rozwijająca wyobraźnię dziecka.

Doskonałą propozycją jest drewniana kasa fiskalna firmy BigJigs. Zabawka jest świetną alternatywą dla tradycyjnych zabawek wykonanych z tworzywa. Zbudowana z ekologicznych materiałów wysokiej jakości, kasa BigJigs posiada wszystkie niezbędne atesty, zgodne z wymogami Unii Europejskiej. Kasa jest bardzo pomysłową imitacją tradycyjnej kasy fiskalnej, posiada wbudowany kalkulator oraz miejsce na rolkę do wydawania paragonów. Idealny dodatek do wszystkich produktów spożywczych firmy BigJigs. Zabawka uczy zasad liczenia, pomaga w kształtowaniu umiejętności segregowania oraz w rozwijaniu matematycznych pojęć dodawania oraz odejmowania. Co ważne, zabawkowa kasa zaznajamia dziecko z pojęciem wartości pieniądza, zasadami kupowania, sprzedawania oraz płacenia.

Kasa fiskalna BigJigs świetnie komponuje się z innymi zabawkami z tej serii, a zabawa w sklep staje się jeszcze ciekawsza i zajmująca.

Wymiary zabawki: 9x18x19 cm.

Produkt przeznaczony jest do zabawy dla dzieci powyżej 3. roku życia.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Pieniądze i Kalkulator

  • Producent: Bigjigs Baby
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8851883951321
  • EAN: 8851883951321