Pierścień i róża the rose and the ring adaptacja angielski z ćwiczeniami poziom a2-b1

Historia rozgrywająca się w baśniowych królestwach, pełna ukrytych przesłań o znaczeniu pozorów i fałszywych wizerunków. W. M. Thackeray opublikował opowieść o miłości księcia Giglio i pięknej Rosalby w święta Bożego Narodzenia w 1854 r., jako baśń dla dzieci. Ironiczny humor i liczne podteksty...

24.15 zł

-3%

24.90 zł

Dodaj do schowka

Opis

Historia rozgrywająca się w baśniowych królestwach, pełna ukrytych przesłań o znaczeniu pozorów i fałszywych wizerunków. W. M. Thackeray opublikował opowieść o miłości księcia Giglio i pięknej Rosalby w święta Bożego Narodzenia w 1854 r., jako baśń dla dzieci. Ironiczny humor i liczne podteksty sprawiły, że po tę niezwykłą książkę zaczęli sięgać dorośli, odnajdując w niej wiele uniwersalnych prawd o naturze człowieka.

Angielski. The Ring and the Rose to niekonwencjonalny sposób nauki języka, który łączy lekturę wciągającej historii z rozwiązywaniem pomocniczych ćwiczeń. Podczas czytania opowieści w naturalny sposób przyswoisz słownictwo i konstrukcje leksykalno-gramatyczne oraz utrwalisz umiejętność czytania ze zrozumieniem. Na końcu książki znajdziesz klucz odpowiedzi i praktyczny słowniczek angielsko-polski.

Czytaj adaptację i...

  • wciągnij się w pełną humoru i ukrytych znaczeń powieść fantastyczną,

  • sprawdzaj znaczenie słówek, nie odrywając się od książki dzięki tłumaczeniom na marginesach,

  • poznaj angielskie słownictwo na poziomie średnio zaawansowanym (B1-B2),

  • ćwicz umiejętność czytania ze zrozumieniem,

  • rozwiązuj urozmaicone ćwiczenia leksykalne i gramatyczne.

ADAPTACJA KLASYKI GATUNKU ZE SŁOWNICZKIEM I ĆWICZENIAMI!

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Pierścień i róża the rose and the ring adaptacja angielski z ćwiczeniami poziom a2-b1