Pierwsze kolorowanki. W domu

Pierwsze kolorowanki to książeczki przygotowane specjalnie dla najmłodszych. Gruby obrys ilustracji ułatwi najmłodszym kolorowanie, a duże naklejki zapewnią radosną zabawę. Dzieci ćwiczą sprawność manualną, koncentrację, logiczne myślenie i w naturalny sposób wzbogacają swoje słownictwo.
7,69 * 8,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,67 zł

Opis

Pierwsze kolorowanki to książeczki przygotowane specjalnie dla najmłodszych.

Gruby obrys ilustracji ułatwi najmłodszym kolorowanie, a duże naklejki zapewnią radosną zabawę. Dzieci ćwiczą sprawność manualną, koncentrację, logiczne myślenie i w naturalny sposób wzbogacają swoje słownictwo.

Historyjka "Pierwsze kolorowanki. W domu" jest pracą zbiorową, więc nad stworzeniem zawartości pracowało kilka osób.

Obudź w dziecku artystycznego ducha, podarowując mu "Pierwsze kolorowanki. W domu". Kolorowanki i naklejanki takie, jak ta zapewniają dziecku nie tylko dobrą rozrywkę, lecz także ćwiczą jego palce, dłoń i nadgarstek. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości - wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Może też redukować stres i poprawić nastrój.

Przedszkolaki w wieku 3-5 lat rozwijają się w tym okresie bardzo szybko. Zachodzące procesy warto wspierać m.in. za pomocą adekwatnych książeczek do kolorowania.

Książka jest w miękkiej okładce. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wyprawę, bez przeszkód można ją spakować do torby dziecka.

"Pierwsze kolorowanki. W domu" udostępniło Wydawnictwo Wilga. Jeśli ta książeczka spodoba się szkrabowi, to sprawdź również pozostałe pozycje od tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych sum, by zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.