Pierwsze książeczki Tony'ego Wolfa. Zwierzęta

Oto kolekcja książeczek dla najmłodszych czytelników z pięknymi ilustracjami Tony'ego Wolfa. Autobusy i pociągi, samochody i rowery, statki oraz samoloty...Odkryj wspaniały świat pojazdów!Poznasz wiele ciekawostek i nowych słów!
15,35 * 19,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 15,56 zł

Opis

Oto kolekcja książeczek dla najmłodszych czytelników z pięknymi ilustracjami Tony'ego Wolfa. Autobusy i pociągi, samochody i rowery, statki oraz samoloty...

Odkryj wspaniały świat pojazdów!

Poznasz wiele ciekawostek i nowych słów!

Tony Wolf jest autorem historii "Pierwsze książeczki Tony'ego Wolfa. Zwierzęta".

Znasz kilkulatka, który zadaje dużo pytań? Zaspokój jego ciekawość, wręczając mu książki wyjaśniające otaczający świat. Wiele odpowiedzi na pewno odszuka z Twoją pomocą. Każda strona jest pełna wiedzy, która rozbudzi ciekawość i rozwinie intelektualne horyzonty dziecka.

Jest to świetna propozycja dla każdego małego miłośnika zwierząt, który chce poznawać świat natury w sposób kreatywny i edukacyjny.

5 zalet czytania książek z maluchami:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspiera jego umiejętność kojarzenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów w prawdziwym życiu.
  • Dzięki lekturze rozwija się w nich zainteresowanie światem. Ta książka z pewnością pobudzi go do zadawania pytań.
  • Piękne, barwne ilustracje stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie razem z maluchem daje mu doskonałą okazję do ćwiczenia i rozwijania zdolności mówienia. Rozmawianie z rodzicem na temat treści korzystnie wpływa na rozwój.
  • Czytanie to doskonała rozrywka dla dziecka i dorosłego. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Opowieść wydano w twardej oprawie. Dzięki dobremu jakościowo wykonaniu lektura znacznie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jest to bardzo krótka produkcja - jej długość: 32 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

Publikacja "Pierwsze książeczki Tony'ego Wolfa. Zwierzęta" została udostępniona przez Wydawnictwo Olesiejuk. Jeśli ta książeczka spodoba się szkrabowi, to zobacz też inne publikacje tego wydawcy.