Pierwsze słowa po angielsku

Ta książka w zabawny i interaktywny sposób pomoże dziecku nauczyć się podstawowych słówek w języku angielskim bez względu na to, czy uczy się języka w domu, w szkole lub na wakacjach.Słówka są pogrupowane w tematy przyjazne dzieciom, takie jak kolory, liczby, zwierzęta, jedzenie, podróże i...
11,52 * 14,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 12,06 zł

Opis

Ta książka w zabawny i interaktywny sposób pomoże dziecku nauczyć się podstawowych słówek w języku angielskim bez względu na to, czy uczy się języka w domu, w szkole lub na wakacjach.
Słówka są pogrupowane w tematy przyjazne dzieciom, takie jak kolory, liczby, zwierzęta, jedzenie, podróże i zakupy.
Na końcu książki umieszczono słowniczek ze wszystkimi użytymi w książce wyrazami.

Alain Gree jest autorem tytułu "Pierwsze słowa po angielsku".

Dzieci dość szybko chłoną języki obce. Jeśli chcesz, by Twojemu maluchowi nauka szła sprawniej, spraw mu publikację pt."Pierwsze słowa po angielsku". To skuteczne narzędzie edukacyjne, które rozwija umiejętność komunikacji i otwiera drzwi do innych kultur.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspomaga rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Przyspiesza zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny krasnala.
  • Rozbudza w nich ciekawość świata.
  • Ładne, kolorowe obrazki rozwijają wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest także cudownym sposobem doskonalenia zdolności mowy i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to doskonała zabawa dla dziecka i rodzica. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

Opowieść jest w miękkiej okładce. Lekkie i poręczne wydanie sprawia, że ruszając na wycieczkę, bez problemu można ją zapakować do torby lub plecaka dziecka.

Jeśli po ukończeniu książki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy przygód bohaterów tego cyklu, nie czekaj i sprawdź także następne części z cyklu "Alain Gree".

Jest to nie za długa lektura - jej długość to 60 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

"Pierwsze słowa po angielsku" udostępniło Wydawnictwo Olesiejuk. Jeśli ta książeczka wciągnie malucha, to sprawdź również inne tytuły tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.