Piłka kolorowa buźka 23cm w siatce G09034 MC Mega Creative

Gumowa piłka kolorowa w trzech różnych wersjach kolorystycznych niebieskiej, żółtej i czerwonej. Każda z piłek posiada grafikę przedstawiającą wyraz twarzy. &bull Cechy rozwojowe u dziecka rozbudza aktywność dziecka, rozszerza doświadczenia, rozwija wyobraźnię, stwarza możliwość do...

5.60 zł

-7%

6.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Gumowa piłka kolorowa w trzech różnych wersjach kolorystycznych niebieskiej, żółtej i czerwonej. Każda z piłek posiada grafikę przedstawiającą wyraz twarzy. 
&bull Cechy rozwojowe u dziecka rozbudza aktywność dziecka, rozszerza doświadczenia, rozwija wyobraźnię, stwarza możliwość do poszerzenia wiedzy o świecie, inspiruje zabawę, rozbudza aktywność ruchową, wpływa na rozwój psychoruchowy, kształtuje cechy osobowości systematyczność, wytrwałość , wyrabia u dziecka samodzielność i wytrwałość przy realizowaniu podjętych zadań, wzmacnia jego motywację, uczy współdziałania w zespole i zachęca do przezwyciężenia trudności, ćwiczy precyzję ruchów, kształci sprawności ruchowe i umysłowe, uczy zdrowej rywalizacji oraz radzenia sobie w przypadku zwycięstwa lub porażki, pobudza zmysły słuchu i wzroku, uczy prawidłowej reakcji na bodźce z zewnątrz.
&bull Cechy produktu do grania, do zabawy aktywnej przedstawienia, gry itp. , pobudza do ruchu &ndash służące do poprawy koordynacji mięśni, zmusza dziecko do pewnego wysiłku intelektualnego brak zmechanizowania , wytrzymałe, bezpieczne, łatwe w przechowywaniu.
&bull Możliwość użycia w domu, na zewnątrz, w miejscu przeznaczonym do zabawy, na terenie szkolnym i przedszkolnym.
&bull Produkt zapakowany w siatkę.
&bull Produkt nie wymaga zasilania bateriami.
&bull Produkt wykonany z gumy, wyprodukowany w Chinach, importer Euro-Trade.

Akcesoria
-1xpiłka

Wymiary produktu w cm
23

Wymiary opakowania
44 x 9 x 6

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Piłka kolorowa buźka 23cm w siatce G09034 MC Mega Creative

  • Producent: Mega Creative
  • Rok wydania: 2018
  • Kod producenta: G09034
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902643609297
  • EAN: 5902643609297