Piłka Scrunch - lila

  • 5060180340483
Lekka, miękka, łatwa do schwytania, genialna - Piłka Scrunch! Jest bardzo miękka i miła w dotyku, z jej złapaniem poradzą sobie nawet najmniejsze rączki. Piłka wykonana jest z bardzo elastycznego materiału, który sprawia że możesz napompować ją do wielkości odpowiedniej dla każdego dziecka. Piłka...

40.95 zł

-9%

45.00 zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Lekka i kolorowa piłka to obowiązkowa zabawka każdego dziecka. Pozwala ćwiczyć zdolności motoryczne, skłania do aktywności fizycznej, zapewnia długie godziny świetnej zabawy. Piłka Scrunch gwarantuje wszystko to i jeszcze więcej! Jest mięciutka, miła w dotyku i w uroczym pastelowym kolorze, będzie więc przyciągała uwagę wszystkich dzieci. Dzięki opcji napompowania do pożądanej wielkości z jej złapaniem poradzą sobie nawet maluchy.

Piłka Scrunch w kolorze lila waży niewiele, a przez to, że można szybko wypuścić z niej powietrze, zmieści się do każdej torby czy kieszeni plecaka. Urozmaici niejedno popołudnie na plaży, w parku czy ogrodzie. W zestawie znajduje się rureczka do pompowania, która umożliwia dopasowanie wielkości piłki do budowy dziecka. Maksymalny rozmiar piłki Scrunch to 23 cm. Nadaje się dla dzieci już od pierwszego roku życia.

Piłka Scrunch wykazuje niezwykłe właściwości uginania się pod małymi rączkami - daje się wygodnie złapać i ścisnąć, by każdy poradził sobie z jej chwytaniem i przenoszeniem. Unosi się na wodzie, można ją rzucać lub kopać, a liczba zabaw z jej udziałem ograniczona jest tylko wyobraźnią dzieci i ich rodziców! Nieużywaną wystarczy wypompować i zrolować, zajmuje wtedy minimalną ilość miejsca, jest łatwa do przechowywania i ponownego użycia.

Piłki są lubianą przez wszystkie dzieci i popularną zabawką. Piłka Scrunch łączy w sobie wszystkie zalety tradycyjnej piłki z innowacyjnymi rozwiązaniami - wyjątkowo leciutka, elastyczna i wygodna w użytkowaniu i transportowaniu, szybko stanie się ulubioną piłką Twojej pociechy!

Cechy piłki Scrunch:

  • miękka, łatwa do trzymania,
  • bezpieczna, łatwa do czyszczenia,
  • możliwość napompowania do wielkości odpowiedniej do wieku i umiejętności dziecka (max. do średnicy 23 cm),
  • w zestawie rureczka do napompowania piłki,
  • wykonana z PVC, wolna od ftalanów zalecany wiek 12 miesięcy,
  • możliwość skompletowania całej serii produktów plażowych w tym kolorze.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Piłka Scrunch - lila

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5060180340483
  • EAN: 5060180340483