PinkDrivez Flamingo Jeep, 22 cm, Dickie

Do wody z jeepem!Słońce, plaża i morze - do tego właśnie jest stworzony ten fajny jeepster z wolnym kołem od Dickie Zabawki. Ale także w domowym pudełku Sand i przy pompie wodnej, ten zwinny Pink Drivez Flamingo Jeep spełnia długoletnie marzenia dziewczyny. Dostępny w kolorze białym, różowym i...

85.79 zł

Dodaj do schowka

Opis

Do wody z jeepem!
Słońce, plaża i morze - do tego właśnie jest stworzony ten fajny jeepster z wolnym kołem od Dickie Zabawki. Ale także w domowym pudełku Sand i przy pompie wodnej, ten zwinny Pink Drivez Flamingo Jeep spełnia długoletnie marzenia dziewczyny. Dostępny w kolorze białym, różowym i jasnoniebieskim, pojazd terenowy z wolnym kołem może być łatwo przemieszczany przez małe dzieci na nierównym terenie.
Jest on wyposażony na dachu w Board s i łopatki do wiosłowania stojącego. Uderzające efekty świetlne i dźwiękowe oraz ponad 20 akcesoriów promują percepcję i drobne zdolności motoryczne dzieci w wieku trzech lat i więcej.
Raz po raz mogą wymyślać nowe, kreatywne sytuacje do zabawy i wdrażać je za pomocą licznych akcesoriów.
High light s z Dickie Zestaw zabawek z serii Pink Drivez to ładna bransoletka do żebrania z zawieszkami do samodzielnego zakładania i ramką na zdjęcie lub fotografię.
Zaskocz swoją córkę fantazyjnym Pink Drivez Flamingo Jeepem i odkryj teraz jeszcze więcej pomysłów na prezent.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - PinkDrivez Flamingo Jeep, 22 cm, Dickie

  • Producent: Dickie
  • Kod producenta: 203185000
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4006333069888
  • EAN: 4006333069888