Piórnik jednokomorowy Super Zings

Twoje dziecko marzy o akcesoriach z wizerunkiem ulubionych super bohaterów i super złoczyńców? Od teraz Super Zings Rivals of Kaboom mogą towarzyszyć mu podczas szkolnych lekcji, umilając chwile i poprawiając humor w pochmurne dni. Piórnik w swoim wnętrzu pomieści niezbędne przybory szkolne takie...

37.90 zł

-11%

42.58 zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Twoje dziecko marzy o akcesoriach z wizerunkiem ulubionych super bohaterów i super złoczyńców? Od teraz Super Zings Rivals of Kaboom mogą towarzyszyć mu podczas szkolnych lekcji, umilając chwile i poprawiając humor w pochmurne dni. Piórnik w swoim wnętrzu pomieści niezbędne przybory szkolne takie jak kredki, kolorowe pisaki, długopisy, ołówki, gumkę, temperówkę i inne przydatne akcesoria.
Piórnik z motywem Super Zings Rivals of Kaboom został wyposażony w jedną komorę zapinaną na wygodny zamek błyskawiczny. Doskonale sprawdzi się u dzieci, które nie chcą tracić czasu na precyzyjne układanie szkolnych przyborów i lubią mieć wszystko w jednym miejscu w zasięgu ręki. Wymiary piórnika to 210 x 70 x 80 mm.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Piórnik jednokomorowy Super Zings